Šampón na vlasy v tehu

matulik212
1. aug 2018

Kocky chcem si zafarbit vlasy ale niee normalnou farbou kedze som tehu nechcem riskovat tak mi poradte prosim nejaky sampon lebo uz mi odrastaju vlasy a vyzera to fakt hrozne 🤷🏻‍♀️

warholette
1. aug 2018

Farbit si vlasy v tehotenstve mozes uplne normalne... nic tym neriskujes.

mojitka13
1. aug 2018

Odporúčam spýtať sa tvojej kadernícky.Ak je dobrá, určite bude mať prehľad.Pripadne...my v Piešťanoch máme predajňu, kde predávajú špeciálnu vlasovú kozmetiku do salónov, ale aj bežným ľuďom a tam by ti určite vedeli poradiť.Na sklade maju obrovské množstvo výrobkov.Urcite najdu aj vhodny druh farby pre teba.Ja nám odtiaľ šampón na vlasy.Ked som predavačovi a zrejme aj majiteľovi povedala, že som tehotná, hneď mi ponúkol šampón bez parabenov a ťažkých kovov na prírodnej baze.Chcela som aj kondicionér, či nejaké Sera ale on mi po tom, ako pozrel moje vlasy povedal, že mi ich netreba, že mi stačí len ten šampón.Cize mu nejde len o zárobok.

anicka766
1. aug 2018

@warholette no pokial si bude farbit hennou tak je to ok, ale farby z drogerie ktore su plne chemikalii...? Samozrejme ze zeny sa farbia aj v tehu takymi farbami ale riziko tam stale je, ved to prechadza cez pokozku do krvneho obehu...

warholette
1. aug 2018

@anicka766 chemikalii je plna aj zubna pasta, pletova voda, cestovanie autom ci autobusom, ked dychas vyfuky, chemikaliami su napumpovane kurcata, parky, sunky, kazdy pouziva pocitac a mobilny telefon, ktore zo seba vydavaju ziarenie. takze nefarbit si 9 mesiacov vlasy je uplne minimalna kvapka vo vyhybani sa chemikaliam. akurat z toho bude mat zena stresy, ze vyzera bez farby na vlasoch otrasne.

amorik
2. aug 2018

A co farebny balzam na vlasy Tonica?

matulik212
autor
2. aug 2018

@warholette prvy krat som si nafarbila samponom tak uvidime ale mas pravdu 🙂

anicka766
2. aug 2018

@warholette no nehovor, dakujem za info...otazka bola polozena ohladne farbenia a nie o sunke....

warholette
2. aug 2018

@anicka766 a podla coho si vyberas, akym chemikaliam sa vyhybas a akym nie?

kubkovamama
8. aug 2018

@matulik212 super sú tonery Dialight,používam ešte po tehotenstve. Šetrné,chytajú jemne,takže vplyvom hormonálnych zmien sa nemusíš báť,že skončíš so zelenou hlavou(to sa mi stalo pri prvom synovi)😂 ešte od Welly Refresher,vydrží cca mesiac natonovat,ale sediny moc nezamaskuje

pralinka99
9. aug 2018

Tie šampóny obsahujú tiež chemikálie lepšie je zafarbit normálnou farbou ale kvalitnou na prirodnejsej báze mnoho žien sa farbí v tehotenstve pravidelne ja osobne mam 3 farbenia za sebou a možno do pôrodu ešte jedno bude

flientica
9. aug 2018

Ja by som zasla za nejakou dobrou kadernickou a s nou sa poradila, aby ti to neuskodilo a aj na hlave chytilo popriprade sa hned nezmylo 🙂

zabka788
24. feb 2019
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

ako tehotna som normalne chodila ku kadernikovi, vlasy mi farbil, daval melir. Dietatku to neuškodi. Aj vlasovu kozmetiku som použivala taku istu ako v dobe, ked som tehotna nebola.

gab_riella
4. mar 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

prečo by si nemohla farbit? Možeš. Ja som použivala i farebne tužidla a aj čo sa tyka vlasovej kozmetiky, tak som žiadnu extra epouživala. Tu istu ako v čase, ked som tehotna nebola

sonka1981
12. mar 2019
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

možeš použivat všetky, prečo by si nemohla? AK máš strach, tak skus vlasovu, telovu kozmetiku na prirodnej baze, bez chemie

mareri
4. aug 2019

akykolvek, ktory ti vyhovuje. Tehotenstvo na umyvanie vlasov nema žiadny vplyv

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre