Robí vám gynekológ zakaždým fotky zo sona?

beatrice1111
27. sep 2021

Ahojte baby. Chcem sa spýtať, robí gynekológ zakazdym čo chodíte na poradne fotky zo sona? Ja som dostala len jednu a to vtedy keď mi potvrdil tehotenstvo.

miskamicha
27. sep 2021

@beatrice1111 daval mi fotky tak do 15tt. Chodila som casto kvoli krvacaniu.. potom uz len fotky a video zo sona z 20tt a teraz cakam na sono v 30tt.
Ale dr mi robi USG na kazdej poradni, sleduje ci rastie,priberá co som rada lebo nerobi to kazdy gynekolog.

ecko80
27. sep 2021

@beatrice1111 Moj dava fotku zo sona, len ked si o to poziadam a plati sa za nu.

ikonica
27. sep 2021

Zatial dal vzdy... U predchadzajuceho som musela pytat...

roztlieskavacka
27. sep 2021

Mne robi sono na každej poradni ale fotku mi nedal nikdy, fyzicky nemam ani jednu od neho ale vzdy mi zafreezuje obraz na monitore a ja si spravím fotku na mobil takze mam☺️

veronice
27. sep 2021

Vzdy ked si vypytam tak mi spravi, nema problem.

xsandrax
28. sep 2021

@beatrice1111 mne dáva vždy fotku ☺️

fok
28. sep 2021

ahoj, dá mi ju keď si vypýtam.

adka998
28. sep 2021

Ja mám poslednú fotku z 13tt keď som bola na morfo u iného lekára. Odvtedy každú poradňu pýtam fotku a zakaždým mi povedal že až od 20tt mi dá a keď som bola teraz v 21tt a prosila som fotku pre partnera, tak mi ju zase nedal so slovami že veď vidíte to čo ja. Budúci týždeň idem znova, dúfam že aj s partnerom a že mi tu fotku konečne dá. Aj keď si každé sono platím, tak sono trvá tak minútu kde maličké ani poriadne nevidím. Takze asi toľko

nikapuggioni
29. sep 2021

Moj dával keďže je sukromnik a každú poradňu som platila 100 eur 🤣
Takže doma mám milión fotiek 🥰😇

roztlieskavacka
29. sep 2021

@nikapuggioni preboha :D odhliadnuc od toho ze je súkromník, co take špeciálne ti robil na poradni ?

nikapuggioni
29. sep 2021

@roztlieskavacka ja žijem v Taliansku a tu su normálne také sumy 😅
Na každej poradni kontrola krčku plus sono. To je všetko 😇🤣

klejkaez
30. sep 2021

@beatrice1111 ked poviem pred ttym ako zacne robiť sono, tak spraví.
Ono sama od seba snimok nespraví, kedze sa platí zaň a nie kazda ma možnosť zaplatit si.

zuzula507
28. okt 2021

@beatrice1111 nie vôbec, raz som si vypýtala tak povedal samozrejme ale platí sa tušim 6 eur, odvtedy som už fotku nepýtala.Mám z prveho veľkého ultrazvuku ateraz si vypytam radsej z druhého veľkeho uktrazvuku na ktorý pôjdem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre