Priečna poloha bábätka v brušku od začiatku tehu

eriika88
16. apr 2019

Ahojte mamičky, chcela by som sa opýtať na Vaše skúsenosti, rady, som v 27tyzdni tehotenstva prvorodicka a moja malička je od začiatku v priečnej polohe v brušku, aj lekár mi vravel ak toto bude jej oblubena pozícia do konca tehu tak bude cisarak ☹ viem ze ešte máme čas, len fakt mi je čudné ze od začiatku je v takejto polohe, lekár podľa vysetrenia mi povedal ze je všetko ok. Asi sa maličkej táto poloha paci 🙂 Mali ste také skúsenosti ze od začiatku tehu bolo bábätko v takejto polohe a aj tak zostalo?resp ze sa potom aj otočilo napriek tomu ze cele tehu malo takúto pozíciu? Všetko bolo v poriadku pri pôrode ? Všeličo som už čítala na nete a dúfam že príčina je len ta ze sa princeznicke takto dobre leží v brušku 🙂 ďakujem za príspevky 🙂 skúsim aj nejaké cviky 🙂











bábätko od začiatku bolo v takejto polohe a tak aj zostalo?

bibi33
16. apr 2019

@eriika88 moja mala bola cely cas priecne,na kazdom utz... narodila sa cisarskym a je uplne v poriadku,bude mat dva roky... len ma strasne bolelo,ked sa natahovala,ked uz som bola vo vyssom stadiu tehu (8-9 mesiac)hlavou mi tlacila do boku a do rebier,som si aj poplakala...

laladua
16. apr 2019

@eriika88 mne sa krystofko otocil asi v 7 mesiaci, do porodu strasne plaval :D ale nakoniec sa natocil dobre 🙂

evittam
16. apr 2019

@eriika88 Ano. A ani sa neotocila. A az pri pôrode sa prišlo na to prečo aj ked som citila ako sa chcela otočiť-prepadnuty pupocnik-akutny CR.

eriika88
autor
16. apr 2019

@evittam a všetko bolo v poriadku?

evittam
16. apr 2019

@eriika88 Áno, uplne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre