Priberanie v tehotenstve

6. júl 2024

Som v 23 týždni a mám hore 7-8kg je to veľa ? Koľko ešte asi priberiem do konca tehu? To najhoršie mám za sebou alebo to ešte len príde? Niekto vraví že v treťom trimestri nepribrali už skoro nič a niekto zas vtedy najviac. V zrkadle som už riadna buchta všade 😫

luciaruz
6. júl 2024

Toto je ale velmi individualne vec. Každý vam tu povie nieco ine. Uvidíte.

lucia13022023
6. júl 2024

No a ja som pribrala v poslednom trimestri 20kg🤣🤣 v 23tt som bola chudá a nebolo ani trocha vidno ze som tehotná.
Je to individuálne, sú to len kila a po pôrode pôjdu dole, tka sa zbytočne netráp 🤗

anajka266
6. júl 2024

Ja som 21.tt a mám plus cca 6kg😌a všímam si,že posledné týždne to ide rapídne hore..aj kilo za týždeň.. takým štýlom neviem čo bude😭pritom brucho majú ženy v tomto týždni väčšinou väčšie

eliska13
6. júl 2024

Dieťa najviac priberá neskôr, takže to pôjde hore Tipujem ešte raz toľko, ak nie viac

maryetta
6. júl 2024

Si akurat. Mne dr povedal ze tych 13-15kg je ok.
Aj som tak mala 😂🙈

stranakovazuzana0
6. júl 2024

Každá priberá inak a záleží aj od pôvodnej váhy,akú si mala..ak ti dr.nehovori,že veľa priberas,tak je to určite v pohode.Ja som momentálne 25tt.a zatiaľ som pribrala 6kg.

anjelicek26
6. júl 2024

Ja som mala 5-6 kíl navyše.. dokopy to bolo 10 kíl nq konci...

gabika029
6. júl 2024

Ja som v 19 tt a mam o 8kg viac.. Ja sa cítim super. 😂 Véd som tehotná. Kebyže že vyzerám ako kontajner bolo by mi to asik fuk. 😂 Riešiť to budem potom.

kiki68
6. júl 2024

Ja som nabrala 20kg, vacsina dieta a voda v tele, letelo to dole hned po porode. Ako islo hore, islo aj dole, 1,5kg denne pp porode

mirkakonik5
6. júl 2024

Ja som do 29tt pribrala 9kg a teraz za mesiac nič, dokonca som kilo schudla čo vôbec neviem ako 🤷🤷 čiže je to dosť individuálne. Som 33tt a +8kg teda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre