Prečo mám pocity na odpadnutie?

mirka3169
28. aug 2019

Ahojte, neviete z čoho môže vzniknúť to, že v jednom. Momente keď stojím tak ma zaleje pot a mam pocit na odpadnutie? Je to z tohto tepla alebo hľadať príčinu niekde inde? Som v 16tt

bojka22
28. aug 2019

@mirka3169 ja som v 13tt a to isté sa mi stalo pred par dnami z ničoho nič

amelia000
28. aug 2019

@mirka3169 a co tvoj pitny rezim?

mirka3169
autor
28. aug 2019

@amelia000 cca dva litre do obeda. Čiže s tým problém nebude.

mirka3169
autor
28. aug 2019

@bojka22 ktovie čím to je. Mne sa to dnes prvýkrát stalo

sonnenshein
28. aug 2019

Nizky tlak, alebo anemia. Bezne prejavy, zijem s tym v tehu aj mimo tehu dobrych 20 rokov, takze to doverne poznam 🙂

mirka3169
autor
28. aug 2019

@sonnenshein jasne, toto ma ani nenapadlo. Tlak mávam 102 na neviem koľko
😂 Ale u doktora vždy 136,tak sestrička je zmätená zo mňa 😂 a anémia, tou som trpela, ale podľa posledných krvných testov v 13tt som mala dobre výsledky, ale asi si už miminko berie viac. Ďakujem za odpoveď

deti95060810
28. aug 2019

pri jedno tehu sa mi to stalo....odpadla som...záchranka mi namerala veľmi nízky tlak...

sonnenshein
28. aug 2019

@mirka3169 Presneeee, u lekara 110/70 a viac, pridem domov, a 90/55 😀
Len si davkuj zelezo v cokolvek ho znesies, a anemia nema sancu. 😉 Mne dali pri dcere stavu z cervenej repy a teda znesiem a vydrzim cokolvek, ale toto som nedavala, tak som musela jest cervene maso....

elenita
28. aug 2019

Este moze byt aj hypoglykemia - nahle Ti klesne cukor v krvi. Ja som to casto zazivala v tehotenstve ... obcas aj teraz. Pripada mi to presne tak z Tvojho popisu.

mirka3169
autor
28. aug 2019

@elenita a ako si si ho zdvihla? Stačí zjesť niečo sladké?

eliska13
28. aug 2019

@mirka3169 treba pravidelne vyvážene jesť práveže nie sladké vtedy prudko stupne a klesne cukor
Môže to byť tehotenstvom, nízky tlak...

evitka83
28. aug 2019

@mirka3169 ja to mam od zaciatku tehu, som 12tt. Moze to byt tlak, anemia, alebo len hormony.

vendulka80
28. aug 2019

Mne sa to stáva ked je takto dusno. Uz sa neviem dočkať jesene. Ak mas vsetko dobre tak moze na teba vplývať aj takéto nešťastne počasie.

elenita
28. aug 2019

@mirka3169 ked to na Teba pride, normalne sa najedz ... ale ako prva pomoc, kludne cokoladova tycinka, mussli, ovocie ... nos nieco v kabelke ;) a zistis, co Ti robi dobre.

ikonica
28. aug 2019

Moze to byt aj nahlym poklesom cukru...

sims122
29. aug 2019

Mne lekar odporucil nosit pri sebe nieco sladke alebo dat si dzus ci sirupovu vodu. No ja mam pocit ze mne sa to stavalo vtedy, ked som zjedla niektore jedla, ktore mi nesadli. Napriklad rano nie vzdy mi robi dobre v tehotenstve jogurt 🙂 v prvom tehu mi bolo castejsie tak na odpadnutie..zrazu akoby mi bolo teplo a zle..ale teraz v druhom tehu si davam pozor a je to lepsie..ale ci to je tym neviem 🙂

adika2112
3. sep 2019

Som v 13tt a teda tiez sa mi to par krat stalo,co bolo sladke po ruke to som zjedla,vela tekutin a do pol hod to preslo uplne,takze zrejme je to normalne.Pred tehu sa mi to nestavalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre