Prázdny vačok

natalia3017
3. mar 2018

Ahojte babulky.. Podľa poslednej MS som 9tt. Podľa doktorky 7+1 . Vo štvrtok sme mali kontrolu ale nevidela plod iba prázdny vačok a našla mi hematóm. Fazuľka má šancu sa ukázať vo štvrtok ráno.. ak nie ostávam tam.. Mali ste niekto niečo podobné ?

barbiiika1810
3. mar 2018

Ano len bez hematomu...dost skoro som zistila ze som tehotna...4tt...tehotnost bolo vidiet...v 6tt vidno vacok a nic ine....v 7tt este stale plod nic,doktor dal termin o dva tyzdne ked nic tak na kyretaz...a moj maly nezbednik sa ukazal....ja som trochu silnesia tak aj to tam odohralo svoje...ale bola som silnejsia aj minule tehotenstvo a plod bolo vidno uz v 6tt len bohuzial v 10tt mu prestalo byt srdiecko....drzim palce

natalia3017
autor
4. mar 2018

Ďakujem pekne no vo štvrtok budem v 8 tt.. tak pevne veriim že sa fazuľka ukáže..

lucinocka
4. mar 2018

@natalia3017 ja som sla v 7+1 tt s tym ze ked vtedy nic nebude, rano idem na kyret... nastastie v ten den sa ukazal..

natalia3017
autor
4. mar 2018

no dúfam sa aj moja fazuľka vo štvrtok .. Ale mne povedala,že sa to možno dovtedy rokrváca.. Ale nemám vôbec žiadne ťažkosti .. tak mi ostáva len dúfať a veriť.. @lucinocka

lucinocka
4. mar 2018

@natalia3017 drzim prsty, mne vravel ze pri anembryomole(tehu bez plodu) budem mat aj dalej vsetky priznaky, az kym telo same nezisti ze nema.plod, ze nemusi ani krvacat a kludne mi moze rast hcg avlastné bude mi aj zle...taze som.bola total na nervy z toho cakania, viem jak ti je

natalia3017
autor
5. mar 2018

@lucinocka noo uvidimee ako bude.. dam vediet vo štvrtok urcite.. dakujem

lucinocka
5. mar 2018

@natalia3017 drzim prsty🙂

natalia3017
autor
8. mar 2018

No babulky neukazal sa.. o chvilu ma čaka zakrok..

lucinocka
8. mar 2018
natalia3017
autor
15. mar 2018

@lucinocka dnes som mala kontrolu.. mam dutinu so sirkou 0,54 cm .. mam cakat zase tyzden .. bud na zaliatie krvou .. postupne krvacanie.. a ak sa mi s tym telo nevysporiada.. dalsi zakrok.. :( mohli to takto pokazit ???

lucinocka
15. mar 2018

@natalia3017 hmm asi, nevycistili poriadne:( ja som na 28 dennod kyretu dostala normalne kramy uz

natalia3017
autor
15. mar 2018

@lucinocka lenze to je riskantne robit dalsi zakrok .. aj doktorka vravela. a ja mam 21 rokov.. ak to poseru sa asi zblaznim

lucinocka
16. mar 2018

@natalia3017 chapem, ja som mala 24, tiez mi nebolo vsetko jedno...drzim prsty :/

tya12
26. júl 2019

Modrý koník - Stránka pre mamičky a budúce mamičky
Diskusie1. trimester
Prázdny gestačný vačok v 6. týždni

flower3316. feb 2016
Ahojte mamicky. Zaujima ma, ci ma niektora z vas tu skusenost, zeby mala v 6tt alebo v 7tt prazdny vacok , no napokon sa tam ukazal plod? Alebo to uz nemam ocakavat? Dnes som bola na druhom UZV a lekar dal tomu este sancu, mam prist dasli tyzden. No ja sa asi zblaznim od neistoty, potrebujem vediet na co sa psychicky pripravit, ci je tam este mozna nadej alebo v tomto tehotenstve uz nie...Dakujem
Strana
3
z3

flower33
AUTOR

25. mar 2016
@katrenkaa to mi je luto...skore zotavenie prajem. Nabuduce to urcite vyjde.
Vsetkym prajem prijemne sviatky, nech nam prinesu nadej do srdc.

katrenkaa

26. mar 2016
@flower33 ďakujem pekne...urcite ti dáme na buduce...pekné sviatky aj tebe a rodinke

rogiii

Odpoveď bola odstránená

butterfly333

21. jún 2016
ja som takto bola pred 12dnami a potratila som je to 12dní bola som tiež v 6tt a len gastr,vačok najpre ružový výtok potom krvacanie a koniec,no u teba to tak nemusí byt može sa bábo ešte objavit,Držímpalce.

rogiii

Odpoveď bola odstránená

jaja102

21. jún 2016
ja som mala dva tehotenstva len s gest.vačkom,oba skončili zle.nedokazala som to sama potratiť,a tak to museli v oboch pripadoch ukoncit kyretažou.maternica to nechcela sama potratiť.jedno v 10tt,druhe v 11 tt,dovtedy cakali,ale zbytočne 😞.v 6tt uz ma byť embryonalny pol aj s akciou.no uvidíš,ak máš nepravidelný cyklus,tak aj jeden- dva dni sú dôležité.niektorým babám tu,sa zázrak stal.tak skús veriť,že to bude ok.držím palce.

butterfly333

21. jún 2016
Ja som teraz prišla o piate bábo snažili sme sa dva roky,no ale verím že sa čoskoro zadarí dufam že aj hned bolo by to lepšie ja som nemusela na kyret tak to je +.Neboj treba verit že je všetko v poriadku držím ti moooc palčeky. 😉

rogiii

Odpoveď bola odstránená

petrapod

27. júl 2016
ako si dopadla. Som na tom teraz rovnako , dakujem.

rogiii

Odpoveď bola odstránená

petrapod

Odpoveď bola odstránená

rogiii

Odpoveď bola odstránená

petrapod

29. júl 2016
idem v pondelok na sono, dam vediet, dakujem.

tya12

Dnes o 13:43
Dievčatá, aj ja mám podobnú skúsenosť práve teraz..
Podľa posl.menštr.by som mala byť koniec 7tt, lekárka mi povedala že je vidieť iba prázdny vačok a aj tak je menší ako by mal byť , lekárka uviedla že skôr 6tt.
Príznaky tehotenstva nemám žiadne. Zrazu sa vytratili..
Dnes som musela opäť k dr., pritom som bola pred 4-mi dňami nakoľko som začala čoraz viac špiniť..
Dr.mi povedala ,že za tie 4dni sa v podstate nič nezmenilo stále embryo nevidieť , dala mi ďalšiu kontrolu o týždeň a ak stále nebude vidieť plod - kyretáž.. 😞
Lekárka tvrdí , že pokiaľ je špinenie hnedé to nevadí.., ale pokiaľ bude jasno červená krv hneď nemocnica ..
Dievčatá, myslíte že je tam ešte nejaká šanca?
Je to celé divné, človek nevie na čom je.. 😞
A tá neistota je niečo hrozné.
Držím všetkým tehotným , ktoré zažívajú niečo podobné ako ja silno prsty..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre