Pošvový výtok a zápach počas tehotenstva.

Baby,je mi to trošku nepríjemné,ale už asi mesiac ma strašne trápi nepríjemný zápach z pošvy.Keď sa vyzlečiem normálne mi smrdia nohavičky i nohavice.Používam gél na intímnu hygienu,sprcha každý deň niekedy aj dvakrát,tak nechápem čo by to mohlo byť používam Multi-Gyn ActiGel

kiki68
9. apr 2020

@kovacikovakristina okamzite na gyndu, infekt by mohol sposobit predcasny porod a to neni sranda. V tehu ma byt priesvitny alebo mliecny vytok bez zapachu. Cize sa objednaj na gyndu, ved tehotne riesia bez odkladov

kovacikovakristina
autor
9. apr 2020

@kiki68 za 10 dni mám ísť na dasiu kontrolu

simsalabim
9. apr 2020

@kovacikovakristina zapachajuci vytok znamena zvycajne bakterialnu infekciu. Ako pise
@kiki68 moze sposobit potrat.

kovacikovakristina
autor
9. apr 2020

Čo najlepšie robiť aby som tomu zabránila lebo som zúfalá doktor má nezoberie skôr lebo je tento kolóna vírus niejake tablety čo capiky nevere my poradit bola by som vďačná ďakujem 😔

ildiko36
10. apr 2020

@kovacikovakristina ja by som v každom prípade vyhladala lekára nech ti urobia výter z posvy.keď ťa tvoj gynekolog nezoberie choď na pohotovosť.nečakaj 10 dni lebo keď bude niečo vážne bude ťa to mrzieť celý zivot..

simsalabim
10. apr 2020

@kovacikovakristina na bakterialnu infekciu treba antibioticke capiky. Neverim, ze lekar nevysetri tehotnu zenu.

keithy
10. apr 2020

@kovacikovakristina ak ťa nevezme tvoj Dr utekaj na pohotovosť. A ešte dnes. Není to sranda.

kovacikovakristina
autor
10. apr 2020

Dobre ďakujem za každú pomoc pôjdem des na pohotovosť nech my urobia výter

kovacikovakristina
autor
10. apr 2020

Ahojte baby bola som des na pohotovosti u gynekológa a dal my rosalgin a vagsan ďakujem dúfam že my to pomôže

katulka1141
14. apr 2020

@kovacikovakristina na zaciatku som mala kvasinky. Vybrala som cipky. No pomohlo mozno na 2 tyzdne. Oplachujem sa v harmanceku a zmwnila som stravu. Minimum bielej muky a cukru. A hlavne nasad si probiotika

lolitaaaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lolitaaaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre