Poradíte ohľadom čaju pre tehotné?

00iva00
24. júl 2014

Ahojte....viem ze to bude asi divna otazka...no chcela som sa opytat ci babetku moze nejako uskodit caj ktory je urceny prevazne pre tehotne zeny ale v tretom trimestri...ja som zacala druhy trimester..a s nim aj mensie prechladnutie z pocasia...tak mi priatel kupil caj pre tehotne...a prosim vas nechajte si blbe pripomienky..jednoducho mam strach aby nahodou to drobcekovi neuskodilo...dakujem

ketrin12
24. júl 2014

ahoj ničoho sa neboj nič tvojmu babätku v normálnej miere neuškodí je to čaj pre tehotné a nebudeš ho predsa piť stále a ked si dáš šalku denne tak prečo nie.Všetko závisí od toho aký postoj v hlave k tomu zaujmeš....ja som jedla aj pikantnu pizzu ale v miere ako hovorím a všetko je ok.....malý ma 3r a zdravý ako buk takže hlavu hore daj si to načo máš chuť nepreháňaj to a mysli pozitívne ano?želám všetko dobre tebe aj babätku a veľa zdravíčka. 🙂

astonka
24. júl 2014

chapem tvoje obavy...neviem ti takto povedať...ja by som sa vratila do lekarne a opýtala sa ved za to nič neda 🙂
ja som bola tiež v začiatku tehu velmi dlho prechladena-normalne som zašla ku svojej dr...ak by to zhoršovalo tak skoč ku lekarovi on ti najlepšie poradi čo sa može a čo nie, skoré uzdravenie 🙂

kiwi82
24. júl 2014

ahoj, ja som pila zázvorový čaj lebo mi bolo na začiatku tehu dosť zle. pila som aj čaj pre tehotné a nikdy som si nevšimla, že je tam uvedené, že sa môže až v treťom trimestri. Neboj kľudne si taký slabší urob a zalej si to do pollitráka a popíjaj. môžeš si dať aj ovocný čaj. ževraj sa neodporúča matový, šalvia a ešte nejaké..... pogoogli a určite ti vyhodí čo sa vyslovene nesmie.

anuskaaprazko
24. júl 2014

Treba sa drzat toho co je napisane na skatulke, na tom mojom bolo tusim 2-3 250ml salky denne, tak to netreba prekracovat a babu to potom isto neublizi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre