Pohyby v 25. týždni

15. nov 2021

Ahojte baby,

pohyby cítim už od 18. týždňa, dva týždne dozadu boli dosť silne, videla som na bruchu ako sa hýbe a kope, posledné dva týždne sa toto ale vôbec nedeje, pohyby cítim menej a cítim ich aj v oveľa slabšej intenzite.

Do lekára som ešte nešla, pretože keď som volala do nemocnice, tak mi bolo povedané, že do 28. týždňa je toto bežne, začína má to ale znepokojovať. Stretli ste sa s tým ?

Ďakujem za odpovede

prvosienka88
15. nov 2021

Ja som to tak mala tiež, raz to boli kopance ako svet, iný týždeň zase len také slabé vlnenia. Je to o tom ako sa bábätko uloží. Tiež som sa veľmi stresovala ale všetko bolo v poriadku. Držím palce 🙂

luci_ba
15. nov 2021

Ak máš akékoľvek pochybnosti, chod k lekárovi. 100 dievčat ti tu môže napísať svoju skúsenosť, že u nich to bolo v pohode (nič v zlom) ale nemusí to tak byt vždy.

prvosienka88
15. nov 2021

@luci_ba to je pravda, teraz sa už na to pozerám z pohľadu, že vedľa mňa leží malý ale keď som bola na mieste autorky, aj keď som si prečítala milión diskusií a názorov, aj tak som sa stále ozvala svojmu lekárovi

autor
15. nov 2021

@luci_ba už čakám, idem na pásy za 10 min

prvosienka88
15. nov 2021

Držím palce ❤

luci_ba
15. nov 2021

držte sa, daj vedieť 🤞

autor
15. nov 2021

@luci_ba všetko ok, srdce 150 a na USG sa hýbal

autor
15. nov 2021

Ja necítim nič, možno je to tým, že už je dole hlavou a kope do väčšieho priestoru

luci_ba
15. nov 2021

💖💖💖

any_soj
15. nov 2021

Keď sa ti nezdá, chod. Ak by bol problém, ten istý lekár, čo ti povedal, že je to normálne, ťa potom sprdne, že kde si bola doteraz. Môže to byť úplne ok, je pravda, ze pohyby necítiť vždy rovnako, závisí od otočenia dieťaťa aj... Nám v 38.tt zomrela zdravá dcéra. Cez deň som necítila pohyby, podvečer na dobe už bola mŕtva (a to som šla skoro, bežne som ju cez deň popri staršom nestíhala cítiť, veľmi akčná nebola a aj tak povedali, že prečo som neprišla skôr.) Nech ste ok 🙂

autor
15. nov 2021

@any_soj je mi to ľúto, ďakujem, že si sa podelila, aspoň nabudúce nebudem tak dlho čakať ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre