Pohyby v 19. týždni

14. aug 2023

Ahojte baby, chcem sa spýtať v 18 tt som začala cítiť malého ešte sú to neni kopnutie ale hmirenie, prvé 2-3 dni to bolo intenzívne ale od včera cítim menej cítim ho ale neni to také intenzívne ako tie prvé dni. Keď som vyskúšala angel sound maly bol v strede podbruška a pritom vzdy bol na pravej strane podbruška. Môže byt že zmenou polohy ho cítim menej ? Alebo je ešte skoro aby som riešila intenzitu hmirenia a až neskôr to mám sledovať? Som prvorodička po IVF tak ma nesúďte bojím sa. 🙂

ninka99865
14. aug 2023

Kľud. Riadne pohyby prídu až neskôr.

ropucha6
14. aug 2023

Je to skoro.

bolarazjedna
14. aug 2023

Ako píšu baby, je to skoro, a je úplne normálne, že prvé týždne nebudeš každý deň cítiť bábo, aj to najlepšie iba vtedy, keď si lahnes a položí ruku na bruško. Bábo je ešte malinke, ma veľa priestoru okolo seba a nedokáže ešte silno kopať.
Prajem krásne tehulkovanie ☺️

autor
14. aug 2023

@bolarazjedna aha ďakujem teda uklidnili ste ma no práveže keď som ho cítila najviac tie dni to hmirenie a prevalovanie v podbrušku tak som práveže nemala kludne dni , a teraz keď 2 dni oddychujem tak on asi oddychuje somnou 😀😀 lebo ho ledva cítim iba občas také pokrutenie v podbrušku.😀

danielahamar
14. aug 2023

Za mňa to nie je skoro, kľudne môžu byť pohyby v tom tyzdni

obleckodogymu
14. aug 2023

Ja som cítila sice od 16tt ozaj denne, len co som sa bavila s babami tak to asi nie je úplne bežné 😊skôr je bežné cítiť menej a len občas, takže chill, všetko je ok 😊

danielahamar
14. aug 2023

@obleckodogymu tiež som pri 3mala veľmi skoro

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre