Pohyby bábätka v 23. týždni

gubka123456852
25. sep 2020

Ahojte.... je tuuuuu veľmi veľa diskusii čo sa týka pohybov baba. Ale chcem byt pokojnejšia a vedieť aj vaše skúsenosti s týmto. Som momentálne v 23tt. Takto predvčerom som cítila pohyby úplne intenzívne a niekedy aj keď som bola v pohybe. Teraz sú oveľa slabšie ale suuu. Môže to byt uložením baba ? Alebo len proste spinka ? Trosku má to znepokojuje ale keďže pohyby cítim aj keď slabšie nechcem utekať na pohotovosť. mali ste to podobne ?

pribinak
25. sep 2020

@gubka123456852 samozrejme že poloha dieťaťa v tomto štádiu tehotenstva má vplyv na to ako a kde a ako často cítiš pohyby
A samozrejme aj to že babo spinka

ankare
25. sep 2020

Babo ma v brusku ešte dost miesta, tak casto meni polohu. Raz citis pohyby viac, viac menej. Neskor si budes myslieť, ze babo vobec nespí, hihi.
Držím palce, aby všetko dobre dopadlo. 😊

gubka123456852
autor
25. sep 2020

@ankare aj taký pocit som už mala keď cely deň mal diskotéku v brušku 😅😅😅 tak som sa pýtala partnera či to dieťa chce aj niekedy spat. No tak asi už spi 😀😀😀😀😀

mima1
25. sep 2020

Budu dni kedy babo mozno ani neucitis. To som mala vtedytake nervy ked boli tichoa nech som robila co som chcela nic ani pohyb. Az v noci

34michaela
25. sep 2020

@gubka123456852 ja som síce už 29tt ale krpec ma tiež dni kedy sa vrti stále a viac a inokedy aj týždeň, dva cítim malinko a úplne slabo - ako by nič. Najviac sa hýbe v noci keď ležím na boku, to mu asi vadí. Spomenula som to minule na poradni a vraj všetko v poriadku, je lenivejsi a len tak rúčkami občas buchne a všetko. Fakt málokedy cítim riadne pohyby. No ja mam placentu v predu takže aj to mi zevraj dosť tlmí tie pohyby

bagre
25. sep 2020

@gubka123456852 v tomto štádiu je to ešte normálne že je to ako na hojdačke... postupne narastie a už sa neschová 😊 - potom by tie pohyby mali byť už cítiť viac resp.nejakú časť dňa. Mňa na to pri prvom teh.upozornili , tak som nestresovala, bola som vtedy cca 24tt a tiež nastal kľud. Dočasný 😉

kiki68
26. sep 2020

Uplne normalne, raz su a potom sa zase skoro nic. U mna to tiez tak bolo

babyttcirl
4. okt 2020

@gubka123456852 ja som na tom podobne. V utorok som 22tt a kazdy den inac. Niekedy bomby
a inokedy len jemne sem tam.. takze zdielam tvoje pocity

gubka123456852
autor
4. okt 2020

@babyttcirl zistili mi že mám v predu placentu takze preto to takto všetko vnímam 🙂

babyttcirl
5. okt 2020

@gubka123456852 no ja praceze ju mam normalne ulozenu ale niekdy naly proste dava a niekedy menej.. zalezi ako je ulozeny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre