Pohlavie v 17. týždni

18. mar 2024

ahojte, pani doktorka mi povedala , ze vidi pohlavie a je to maly chlapcek.. za par dni budem.mat vysledky z trisomy a budem to mat potvrdene. z dnesnej foto z ultrazvuku sa snazime vysomarit, tu vidiet pohlavie? alebo to je nožička? 😆 prosim o radu skúsenejsich 🙂

christina_petrikova
18. mar 2024

Ja si myslim ze to je skor nozicka lebo mi to pride dost velke 😀 Ale neviem na zaklade coho to tam pani dr. videla

biankaaa2292
18. mar 2024

Ja si myslim ze to je nozicka, napriklad moj syn bol tak otoceny ze bolo vidno jeho gulky 😂

autor
18. mar 2024

no pozerala.ho aj od spodu a tam videla ze je to chlapcek.. nie na zaklade tejto foto, len som bola zvedava 🙂

blondinka95
18. mar 2024

A prečo neveríš svojej doktorke ale radšej anonymom z koníka? :D

autor
18. mar 2024

@blondinka95 nepovedala som, ze neverim.svojej doktorke, chcela som vediet co je to noha alebo penis..treba citat s porozumenim a bez domyslania.

colsami
18. mar 2024

Na tejto konkretnej fotke priamo pohlavie nevidiet.
Ona ale pri vysetreni mala dalsich sto pohladov takze maleho chlapceka mohla pekne vidiet 🙂

autor
18. mar 2024

@colsami ved jasne, videla a aj ja som videla len som sa mužovi chcela pochvalit a ked sa ma spytal co to je na utz tak som.mu nevedela odpovedat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre