Pohlavie na ultrazvuku

michmich1505
17. júl 2023

Ahojte, len čisto zo zvedavosti by som sa chcela opýtať, bola som na ultrazvuku kde mi dr. Povedal že to vyzerá na dievčatko ale nie je to na 100% no potom som si lepšie pozrela fotky a neviem či to je nejaká iná časť tela ale čo to tam je a či vôbec to je pohlavie ale toto som tam zbadala. 🙈

petamich
17. júl 2023

no neviem ale ak mne lekar (ktory uz asi videl podstatne viac ultrazvukov ako ja) povie, ze to vyzera na dievcatko skor by som verila jemu ako tomu, co ja vidim/nevidim na fotke a pripadne pockala kym mi povie na 100% 🤷‍♀️ ale teda ja som nevidela, ze je to chlapec ani ked mi lekar ukazoval, ze vidite tu 😁

tessa2299
17. júl 2023

@michmich1505 prosim ta a kde by ti plod mal taky velky pipik skoro ako hlavicku? 🤦‍♀️ tam je tak maximalne nozicka....

michmich1505
autor
17. júl 2023

@tessa2299 myslím to malé….keby mal taký veľký ako hlavu tak tak fuu 🥳😀 to veľké je nožička ano

tessa2299
17. júl 2023

@michmich1505 to moze byt aj pupocnik. Mne si v 16tt doktorka zmylila pupocnik s pipikom 😀 a v 20tt uz kavove zrnko bolo vidno 😀

mamelka
17. júl 2023

@michmich1505 neukazuje 🖕😂 ci sa mi to zdá

nikk3y
26. okt 2023

A co to bolo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre