Pohlavie bábätka v 13tt.

19. mar 2020

Ahojte baby,
Som v 13 TT tehotenstva chcela som sa opýtať kedy vám doktor povedal pohlavie bábätka,, alebo či ste mali nejaký zmysel pripadne príznaky co to bude 😊 mojej svagrinej povedali už v 12tt že to bude chlapec, nám ešte stále nič 🙈 tak čakáme

lusittagi
19. mar 2020

ahoj, ja končím 18tt a stále nevieme, dr. nevedela 2x povedať, tak sa spolieham na morfologický utz 🙂

autor
19. mar 2020

@lusittagi juj tak to si asi ešte počkáme 😂 máš aj nejaké tušenie že čo by to mohlo byt alebo ti to je jedno 🙂

veronikaszabova
19. mar 2020

Pvy syn - do 35tt tvrdili, ze to je dievca, v 37tt chlapec
Druhy syn - v 13tt sme vedeli, ze to je chlapec

ikonica
19. mar 2020

Prvy krat tusim v 16tt... Potom na pohotovosti v 18tt a na morfosone v 20tt... A sedelo uz to co povedali na prvy krat...

autor
19. mar 2020

Tak to by som asi zavčasu už chcela vedieť 🙈keď som taka nedočkava juj

ikonica
19. mar 2020

Z krvi sa da zistit uz teraz. Za 80 eciek tusim...

lusittagi
19. mar 2020

Ja netuším absolútne, je to moje prvé. Podľa príznakov to tiež neviem určiť a v podstate mi to je jedno. Rada by som to vedela, aby som mohla postupne nejaké veci kupovať, tak pevne verím, že sa nám odhalí :D

autor
19. mar 2020

@lusittagi no ved práve že aj my čakáme prvé a už ma chytá mánia nakupovania 😂

supucka
19. mar 2020

Ja som bola v 19tt na sono... A nechcelo sa ukázať, o týždeň idem znovu, tak som zvedavá

esther282
19. mar 2020

V 12tt ukázal hneď pipika🙄genetika o týždeň to potvrdila... Nifty testy. Dalsie usg rovnako

jaskolka
19. mar 2020

Co viem od kamarátok, čo majú deti, tak pri chlapcoch im povedali okolo 13-15 týždňa, vraj je to u chlapca vidno skor"gulky"🙂. Pri dievčatku skoro každej bolo až v takom 16 a ďalšom týždni vidno. Jednej kamoške dokonca tvrdili, že určite to bude chlapec, že vidno pipik, už vybrali meno, kúpili modry kočík a asi mesiac pred pôrodom, keď šla už na tu poradňu do pôrodnice, tam jej doktorka robí Sono a zovialne prehodí "tak u nás porodime to krásne dievčatko" 😃. Jednoznačne bola "ciarocka" a áno, narodila sa dcérka. Čiže asi ani super prístroje nie sú 100%

haaadanka
19. mar 2020

v 13tt uz ukazoval pipika 😅

kittyna5
19. mar 2020

My sme hneď povedali, že to bude chlapec a pred týždňom, teda ked som bola v 16 tt mi to aj doktor potvrdil. Môj gynekológ mi povedal, že to mi bude vedieť povedať až v piatom mesiaci, že to sa skôr nedá 🤦🏻‍♀️ bola som u druhého na normálnom sone aj na 3D a povedal a ukázal mi to hneď

kiki68
19. mar 2020

My z nifty testu v 12tt , genetiku clovek neodrbka. Z usg to bolo jasne v 17tt , to sa ukazal tak, ze este aj doktor to obdivoval. To je tak, ked uz viete z niecoho ineho tak sa to zrovna ukaze velmi skoro. V 14tt ked sme na prvom screeningu povedali, ze to bude podla genetiky chlapec, tak sa priklonil k tomu aj na usg. Ale ze este by si to ako tvrdit nedovolil. Keby teda nemame to info z toho testu. A v 24tt na morfo to bolo paradne vidiet, to checkli cely podvozok.

autor
19. mar 2020

Tak baby podľa toho čo čítam sa asi chlapci skôr ukazujú som zvedavá teda kedy sa to naše ukáže ♥️

evamea
19. mar 2020

V 13tt mi povedal gynekológ, že to vyzerá na chlapca, na 100% mi to potvrdili až v 30tt, nakoľko je to hula tanečník a vždy nohy prekrížené. 😄 Do dnes nemáme ani poriadnu 3D fotku, nechce sa fotiť, furt sa hýbe. 👶🏻😊

tara42
19. mar 2020

Ja som sa dozvedela až v 20tt, čo to bude 🙂 lebo v 16tt sa nechcelo ukázať, malo tam nožičky

olivia2001
19. mar 2020

Myslim ze som bola 19,20 tt neviem presne😀 ale povedal že baba a zatial je to stale baba a uz som v 8m, takže tak ja som to citila hned ako som otehotnela ze to bude dievčatko gyn mi to iba potvrdil❤

natalindaaaaa
19. mar 2020

ja som v 22t a stale neviem :D na morfo sa schovaval 😨

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denullllka
19. mar 2020

Ahoj, mne povedal dnes doktor, že na 80% je to chlapec podľa 3D sona a som 13+1tt 😁

autor
19. mar 2020

@denullllka tak predsa asi ti chlapci sa skôr ukazujú 😂

denullllka
19. mar 2020

Áno, keď je chlapec sa spraví taký neviem to napisat, ani nie pipik ešte ale taký výbežok, ktorý skúsený doktor môže vidieť na sone 😂😂 tak nám povedal dnes tak

risoriskoveronka
19. mar 2020

Pri prvom synovy v 18 týždni a terazv 15 týždni tiež chlapec,😊

heln
19. mar 2020

Pri dcére si nepamätám, ale teraz na sone v 13.tt mi nechceli povedať, že vraj nebolo vidno, vidno bolo až v 20.tt na morfo sone. Ale mala som aj kolegyňu, ktorá do pôrodu nevedela, lebo vždy zakrývalo.

lenka2710
19. mar 2020

Mne tiež povedal dr už tuším v 11-12 týždni, že to bude chlapec a potom v 22tt to potvrdil

kate_cs
19. mar 2020

Mne to oznámili prvýkrát až v 6 mesiaci na sone. Pri druhom sa asi necháme prekvapiť až keď sa narodí 🙂

marion30
19. mar 2020

Ja som nevedela do 20tt,raz videl lekár chlapec, potom dievča,nebol si istý..v 20tt mi povedal až MUDr.Grochal chlapceka,no od začiatku som to nejak tušila❤️

izabellik
19. mar 2020

ono zvacsa okolo toho 2O tyzdna ale tak niekomu sa postasti aj skor. budes si musiet na to kazdopadne este pockat

veronika1234512345
19. mar 2020

Ahoj ja som v 19tt a pohlavie nevieme, keď sme boli na sono v 13tt tak doktor nevidel dobre preto radšej nevravel.
Ale veľa kočiek zo skupinky vedeli už v 13tt 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre