Pálenie pri močení a negatívny moč v 14. týždni

lentilka969
16. apr 2018

Dobrý deň , chcela by som sa spýtať či ste to niektorá zažila ... Už sa cítim ako blázon ... Začalo mi pálenie pri močení ... Vždy keď mi zobrali moc bol negatívny ... Pozerajú už na mňa že si to vymýšľam , dali mi tablety na vkladanie do pošvy na 12 dní , ale.pochybujem že to bude tým a že mi to pomoze . ďakujem za odpovede

zemislava
16. apr 2018

Môže to byť nevhodnym prostredim v pošve alebo okoli, keďže močova trubica je blizko tak moč, ktorý je kyslý dráždni citlivú pokožku v okolí

simsalabim
17. apr 2018

Skus vaginalny krem Vitagyn C. Da sa aj len potierat na rodidla. Je to vlastne iba krem s kyslym pH, ziadne ATB, volne predajny. Kamoske pomohol na opakovane zapaly a pocity palenia.

lentilka969
autor
17. apr 2018

Ďakujem za odpovede , dal mi lekár tablety na vkladanie s lactobacilmy , takže vyskúšam to a pórom keď nič jedine počkať

nika898
17. apr 2018

@lentilka969 ahoj ja sa ta chcem opytat ci ti doktor posielal moc na rozbor alebo pozeral len papierik? Ak len papierik tak trvaj natom aby ti dal moc na rozbor. Teoreticky to moze byt sposobene este aj nedostatkom tekutin v tele skus aj viacej pit mozno pomoze a mozes si dat aj urologicky caj ten ti neublizi. Ja mam chronicky zapal mocovych ciest a pri prvom tehu som si bezne dala urologicky caj 😊

bosoriak
17. apr 2018

@lentilka969 a nemas mykozu? V tehotenstve byva casto vplyvom hormonov narusene prirodzene kysle prostredie v posve a to moze sposobovat palenie a svrbenie, aj pocas mocenia. Nemas biely vytok? Treba to urcite spomenut gynekologovi, nie je to normalne. minimalne treba spravit vyter a kultivaciu. Mozno mas len naozaj narusenu floru v posve, vtedy staci davat tie laktobacilove tablety. Ak to neprejde, chod ku gynekologovi.

Inak na mykozu sa daju kupit volnopredajne talbety na vkladanie Canesten, tie sa davaju bezne pocas tehotenstva.

monika12486
17. apr 2018

Mna trapi nieco podobne, moc negativny a palenie mocovej trubici a uz som prisla za tym co, ked ma to takto pali a zoberu mi ster z mocovej trubice vzdy tam mam masivne nejaku bakteriu a ta mi to sposobuje.

saraz
17. apr 2018

Mna tiez v tehotenstve strasne palilo kazdu chvilu som s tym bola u dr. a stale vsetko v poriadku dokonca aj vyter. Vraj v tehotenstve sa to niekedy stava. Kazal mi kupit rosalgin a tym sa len oplachovat. Hrozne to bolo neprijemne z mojho pohladu este horsie ako zapal, na to aspon zaberaju lieky. Ale ku koncu tehotenstva ma to preslo, este dnes si na to pamatam a to ma syn uz 4 roky.

matik3110
22. apr 2018

@lentilka969 tiez som pri paleni hned letela na pohotovost a bola som si ista ze mam zapal moc.ciest.. mavala som to aj pred tehu casto.. moc negat., poslali ma na urologiu a tam mi dal zinnat 250 ktore mozu tehotne aj moja gynekologicka hovorila ze zinnat v pohode... a az vtedy preslo, bez atb by to neslo ani caje nezaberali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre