Páči sa vám meno Dárius pre chlapca?

sisi2212
13. dec 2019

Caute zeny, v poslednej dibe premyslam nad menom pre chlapčeka a dosť sa mi paci meno Dárius, co hovorite na toto meno? Nie je moc take vystredne? Ine? Ďakujem za nazory 😊❤️

bobula46
13. dec 2019

@sisi2212 mne sa páči. Mala som aj spolužiaka s tým menom. Nepríde mi nejaké výstredné, veď teraz už to nie je len nejaký Jožko alebo Ferko. Mená ako Timotej, Oliver, Dárius, Nikolas... To už je bežné 🙂
Pre mňa bolo pri výbere mena podstatné aj to, aby sa hodilo ku priezvisku, nebolo veľmi blízko narodenín 😀 ale mala som svoje vysnívané, zhodou okolností sa tak volal aj manžel tak nebol extra problém 😀

matttulka3
13. dec 2019

@sisi2212 je to krásne meno.. 😉 Kamoška dala také meno synovi. My sme dali Marko po manželovi keďže je Marek a druhému sme vybrali Branko. Aj tak ma zapísané v rodnom liste. Mne sa páčia. A neriešila som či niekto bude na to reagoavt aké mena sme vybrali. Hlavne je, že my sme spokojní ☺️ čiže na tvojom mieste by som neriešila. Ak tebe sa paci nie je o com.. 😉

eriksonka1234
13. dec 2019

@sisi2212 mne sa páči aj som nad ním chvíľu uvažovala, nakoniec vyhral Damián, vtedy pred 14 rokmi bol jediný a dosť dlho, teraz je to tiež už časté meno

lula313
14. dec 2019

@eriksonka1234 ono bol volakedy veľmi znamy horor Prichádza Satan, kde hlavnú úlohu hral chlapcek Damian, okolo ktorého sa diali podivne veci. Preto aj podľa mna toto meno v minulosti nebolo moc populárne dávať, lebo tie asociácie ľudí bývajú celkom silne..

snehulienka8
14. dec 2019

meno darius je dobry vyber, nie je vystredne, len opominane

eriksonka1234
14. dec 2019

@lula313 áno počula som o tom filme ale až neskôr, nikdy som ho nevidela, našťastie. U mňa Damián evokuje blondave, modrooke chlapča, výnimočne a talentované. Je to náš zázrak (doslova) a úžasné stvorenie.

77daniela77
14. dec 2019

Pekne meno.

drimonna
14. dec 2019

Volá sa tak jeden chlapček v našej rodine a už sú nato zvyknutý a už nám ani nepríde netradičné...prezývajú ho Darko.... Iba to je na tom také zle,že niektorí ho volajú Hélius,lebo si nevedia zapamätať meno Dárius... Je to na hlavu,ale aj ja som ho tak prezývala.

deti95060810
14. dec 2019

nie...Dárius je staré meno...Dárius Rusnák bol známy hokejista - má možno už aj 60r...

sisi2212
autor
14. dec 2019

toho sa bojím, že aby napríklad nemal problém už v škôlke, že to bude ťažké aj pre druhé deti, že mu tým nejako uškodím, že bude kvôli tomu vyradený z kolektívu a tak do budúcna

sonik123456789
14. dec 2019

Darius je krásne. My sme rozmýšľali nad menom Alexej lebo priezvisko znie tiež tak rusky 😂. Aj Adrian a Adam sú podľa mňa pekne

z1984
14. dec 2019

Ked sme boli na dovolenke bol tam slovesnky par co mali dospeleho syna darius. Velmi sa mi to pacilo.

sisi2212
autor
15. dec 2019

@sisi2212 ano, aj Adam sa mi paci velmi 😊

sunny8
19. dec 2019

Co sa týka nejakej výstrednosti tak to určite nie je výstredné 🙂 kebyže mám.chlapca dala by som mu meno Zayn ❤️ a nezaujímal by ma názor.ludi ani to čo by to deti vedeli vysloviť a pod ..

sisi2212
autor
19. dec 2019

@sunny8 ďakujem za nazor, asi nesmiem tolko pozerat na okolie alebo, čo si pomyslia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre