Otázka ohľadom správy z pohotovosti - krčok maternice

veverkaveri
18. júl 2020

Ahoj prosim Vas o radu a kto ma skusenost. Dnes som 25+0, bola som na pohotovosti lebo som mala spinenie, všetko je v poriadku podla sona babo je 26+2 avsak docitala som sa zo správy ze mam krcek 2,5 cm, vonkajšia branka na špičku prsta otvorená, vnutorna uzavreta. Mam sa bat? Ďakujem za kazdu radu a postreh.

veronice
18. júl 2020

@veverkaveri ak by to bolo nieco vazne tak vas domov nepustia takze hlavne pokoj a oddychuj, ale to ti urcite povedali aj na pohotovosti. Drzim praty, dobre bude 😊🍀♥️

masha123
18. júl 2020

@veverkaveri no podla mna by si mala kludovy rezim ja som to pri prvej mala v tomto stadiu a lezala som v nemocke sa cudujem ze ta tam nenechali🤷‍♀️Kazdopadne skoc k svojmu dokimu este s tym ja som mala utrogestan a magnezko

kristi40270
18. júl 2020

Ahoj ja mam od 25tt mäkký krcok neotváram sa a bola som v nemocnici mam kludovy režim, zakázaný sex a kúpania sa v moc teplej vode... Ale tiež sa vtom nevyznám nejak ale beriem ze to je asi vážnejšie keď mám ležať...

masha123
18. júl 2020

@masha123 jaj a ja som porodila predcasne v 34tt takze ozaj bacha

minas5
18. júl 2020

@masha123 a pri druhom si to mala ako??? Ja som tiez pri prvej musela ležať kvôli krcku a teraz cakame druhe... A bojim sa ze sa to bude opakovať

masha123
18. júl 2020

@minas5 teraz cakam druhe som v 29tt a zatial do poslednej poradne to bolo ok🙏🙏ale teraz zacalo viac tvrdnut brucho tak uz sa moc sledujem a bojim sa chcem v pondelok skocit k mudr nech mi kukne krcok lebo mam strach ze sa skracuje ked takto tvrdne aj trochu bolestivo

veverkaveri
autor
19. júl 2020

@masha123 ahoj prosim ležala si v nemocnici? Alebo doma? Mala si nejaky extra kľudovy režim? Vdaka

masha123
19. júl 2020

@veverkaveri pri prvej som v nemocke lezala asi tyzden a potom tyzden doma hned som isla rodit ale mala som prisny kludovy

masha123
25. júl 2020

@veverkaveri inak bola som na kontrole a krcok skrateny a otvoreny takze sa to opat opakuje mam kludovy rezim a lieky🤷‍♀️😕

veverkaveri
autor
25. júl 2020

@masha123 oj držím palce🙏🙏ja idem v stredu tak som zvedavá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre