Orgazmus v tehu

27. jan 2021

Ahojte baby.. Som v 28tt a asi od 14 tt mame zákazany p.styk.. Často mávam mykozu a ešte niečo tam bolo..... O orgazme Dr nič nehovorila.... Mne sa už aj sníva o tom, riadne mi to chýba.... Myslíte že orgazmus by nejako mohol ublížiť bábätku? Nesmejte sa prosím..

pininka1
27. jan 2021

Nieje to na smiech, ak boli problem len mykozy mozes mat orgazmus. Ak bol problem inde, treba davat bacha na to, ze orgazmus vie vyvolat kontrakcie

skarli
27. jan 2021

V rizikovom tehu môže byť orgazmus nebezpečný, môže byť tak dva tri viac nie

ninusa221
27. jan 2021

Ževraj je dobry sex na vyvolaním pôrodu a teda ako baby pišu tak mozno aj orgazmus ja by som radsej vydržala 🙂

babydesire
28. jan 2021

Ano,ako baby pisu "odporuca sa" ako babska rada na vyvolanie porodu,vydrz este 9tyzdnov...lebo vraj aj ejakulat moze popohnat porod.v pripade rizikoveho tehu radsej pockat

andreatytler
28. jan 2021

Ak nemas rizikove tehotenstvo, tak orgazmus nevadi.
Ono tehotenstvo (hormony) tuzbu po sexe vela krat este umocni tak je to potom takmer nemozne nemat orgazmus, lebo sa to proste stane v spanku ak o tom snivas. Pre mna boli taketo "nadrzane" sny a orgazmy velmi silne... tak potom som radsej vypustila paru vedome a jemnejsie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre