Orgazmus v tehotenstve

2. aug 2023

Ahojte mam taku chulostivu otazku …som v 20 tt sex mame zakazany od zaciatku tehu aj pri prvej sme mali ale nestalo sa mi to ..dodrzujeme ..samozrejme chut je ale tak vydrzime …len dnes som sa zobudila na to ze sa mi snival sen a mala som realne orgazmus …myslite ze to dako ublizi? Viem ze to nieje to iste ako sex ale ak su tam tiez nejake stahy ..

zuzanka.zuzu
2. aug 2023

juuuuj aj mne sa to stalo 😇 ale my sme nič zakázané nemali, takže neporadím. no ako tomu chceš zabrániť? stalo sa. nestresuj.

zuzkaa1991
2. aug 2023

My sme nesexovali cele tehu 🙈🙈 a párkrát som.mala take stavy a potom stres panika lebo mna 3dni vkuse brucho bolelo velmi.... tiez si rada vypočujem nazor iných bab

rebrambora
2. aug 2023

To nijako neovplyvnis.

bupi27
2. aug 2023

No nam lekarka zakazala sex v 1. trimestri a tiez som vtedy mala niekolko krat orgazmus v spanku...cca 5 minut potom ma vzdy bolelo podbrusko a vzdy som stresovala, ci bude babatko ok...povedala som to lekarke a ona mi vysvetlila, ze je to normalne, lebo kedze abstinujes, telo si to aj tak vypyta...nevies to ovplyvnit a teda sa tym ani netrap...lekarka mi povedala, ze babatku nic nehrozi...po 3. mesiaci nam sex asi radsej dovolila 😁

darling111
5. aug 2023

Ahojte ja som momentálne 20tt , som po IVF A mala som menšie problémy už-krvácanie, zrejme sa mi 2x hematom spravil,čiže mame sex zatiaľ zakázaný. Už 3x sa mi tiež snívalo o sexe a ráno som sa strhla a zobudila mokrá 🫣 a v sne som asi aj mala orgazmus...darmo no telu to 5 mesiacov už chýba 🫣😅 v ten deň som sa vždy bála co bude, ale vlastne nič sa nestalo. Ešte necelý mesiac mame zákaz,do ďalšej gyn.prehliadky ale zatiaľ bábo ôk.

autor
5. aug 2023

@darling111 no mne dr povedala do 30 tt urcite zakaz 😂🙈nevadi hlava moja vydrzi a telo no ak nie cez noc s tym nic nespravim 🤷‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre