Orgazmus v 25. týždni

rossaa
18. aug 2015

AHOJTE baby čo si myslíte vy o orgazme v tehotenstve ? čo cíti bábätko ak žena dosiahne orgazmus ? je to nebezpečné pre bábo ale bo mu to neškodí ? čítala so, mnoho už o tom ale chcem počuť vaše názory ? Bábo ma kyslíka dosť počas toho ked sa to deje a cíti to žena je to v poriadku v tehotenstve ?

prego81
18. aug 2015

@rossaa
moja draha, naco by bol babatku v plodovej vode kyslik? Ak mi to seriozne vysvetlis tak ja ti odpoviem na orgazmy v tehu 😉

tenerifka
18. aug 2015

@rossaa Myslim si, ze babo o tom ani nechyruje a pre zenu je to maximalne prijemne.....a je to uplne v poriadku 🙂

nanka3
18. aug 2015

@rossaa ahoj, ja si myslim, ze co je prijemne zene, je aj dietatku 😉, v pripade, ked tehotenstvo prebieha v poriadku, zena nema ziadne problemy, tak sex s orgazmom je OK, co sa tyka kyslika, toho ma dieta dost, ved jeho prenos je zabezpeceny cervenymi krvinkami cez pupocnu snuru

rossaa
autor
18. aug 2015

@prego81 no jasné ved ma nato pupočnú šnuru tak kyslik v plodovej vode je zbytočný to bola blbá otázka ja sa len bojím či mu to neškodí ten orgazmus 🙂

hrcavdeske
18. aug 2015

@rossaa ja som vacsiu polovicu tehotenstva mala zakazany styk, koli rizikovemu tehotenstvu , infekciam, krvacaniu stalemu atd.. no v case ked som mohla a nebol problem, som si to uzivala viac ako inokedy.. a babo vobec nema kyslik v bruchu, ved ono plava v plodovej vode 😅
a ked je tebe prijemne, tie pocity zdiela aj dieta

sardinka333
18. aug 2015

@rossaa viem že som hnusná ale ty kks...niektorí ste asi chýbali na biologii ked sa preberala pohlavná sustava a rozmnožovanie človeka. Ale ,sexovať,, to vie každý...niektoré by asi uverili aj tomu že dieťa tam dýcha so šnorchlom nie? Tolko k tomu kyslíku....

Orgazmus nemá na fyziologické (zdravé) tehotenstvo žiadny negatívny vplyv. Maternica sa pekne ,,predcvičuje,,a v záverečných fazach tehotenstva po 37tt je pohlavný akt, milovanie, sex...nazvyte to ako vám je blízke veeelmi prospešné, nakolko spermie obsahuju prostaglandíny, ktoré zmäkčuju krčok maternice a možu napomocť samotnému otváraniu a v niektorých pripadoch aj pomocť vyvolaniu porodu.

tenerifka
18. aug 2015

Priroda je mocna.....

domin9
18. aug 2015

@sardinka333 dieťa tam dýcha so šnorchlom :DDD, odpadla som... :DD

nikolet_89
18. aug 2015

nakolko sex v tehotenstve nieje zakazany lekarmi, teda pokial dr.nepovie inak tak neviem, preco nie...a preco by to malo babu skodit ? urcite nie...

monika2012
18. aug 2015

Kočky, tak ja vám napíšem, že u mňa sa sex s orgazmom v siedmom týždni tehotenstva skončil na pohotovosti v nemocnici! Začala som riadne krvácať (dve veľké osušky totálne presiaknuté krvou, kusy krvi ako také zhluky, primár mi povedal, že to vyzerá na potrat!). Ale Pán Boh sa zmiloval a dieťatko bolo v poriadku. Počas sexu a orgazmu praskla nejaká cievka v maternici. Potom som bola PN ešte asi dva mesiace, nesmela som nič robiť, iba ležať. Odvtedy žiadne rizikové tehotenstvo nebolo a všetko dopadlo OK. Ale druhýkrát by som si dala pozor, aspoň takto na začiatku tehotenstva by som rozhodne nesexovala. Takže až také smiešne to nie je. Aj jedna vychytená doktorka v nemocnici v Bojnicicach mi povedala, že si máme dať pohov od sexu, ak o dieťatko nechceme prísť. Aj sme to dodržali. A dcérka je, našťastie, krásna a zdravá ako ryba 🙂

littleslovak
18. aug 2015

Dievcata a co orgazmus bez sexu? Mozno hlupa otazka, ale co ak je zena na rizikovom, ma zakazany styk ci aj orgazmus? Lebo s partnerom sa da dosiahnut aj inak. Logicky mi napada, ze asi to bude zavisiet od toho preco lekar zakazal sex, ze niekedy ine formy su povolene a inokedy nie. Ale este som nebola tehotna, tak ma prosim poucte 😉 dakujem

sardinka333
18. aug 2015

@littleslovak tak samozrejme pohlavny ud draždi krčok maternice a ak je problém v jeho mäknutí, otváraní sa tak nie je o čom ....styk byt nemože. Iné formy by podla mna nemali byť problém ak sa jedná o krčok....ale je to velmi indi vindi. Maternica ma vraj aj mimovolné kontrakcie, ktoré ani nemusí žena cítiť...určite by som to konzultovala s lekarom. Doležitá je pričina - prečo lekar zakazal styk.

ivca88
18. aug 2015

mne tak po orgazme brucho stvrdne a tak ma boli ....ze si to radsej " doprajem" až pred terminom,...
Proste tá minutka mi nestoji za to rozmyslanie ze ci je vsetko ok ..
taktiez v prvom trimestri sme uplne abstinovali od sexu . ..kedze moje otehotnenie je priam zazrak...

kakika007
18. aug 2015

@sardinka333 som padla od smiechu pod stôl.že dieťa dýcha so šnorchlom 😀 😀 😀 😀 😀
@rossaa neboj, dieťaťu je to príjemné, ak je to príjemné aj tebe 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre