Orgazmus v 15. týždni

martus4183
15. feb 2021

Prosím vás pekne, som v 15 tyzdni tehotenstva. Sex mame úplne zakázaný kvôli predchádzajúcim potratom. Stáva sa mi ze dostávam z ničoho nič v spánku orgazmus. V tej chvíli sa preberiem nič ma neboli len jemne steklenie, prosím povedzte ze je to normálne ze sa to stávalo aj vám bojím sa veľmi

angel993
15. feb 2021

@martus4183 neviem, či to je bežné, ale aj mne sa to stávalo, ale vo vyššom štádiu až okolo ôsmeho mesiaca

martus4183
autor
15. feb 2021

@angel993 ved práve bojím sa aby sa nieco nestalo

amelie2017
15. feb 2021

Bohuzial toto neovplyvnis, takze sa radsej kvoli tomu nestresuj.

skarli
15. feb 2021

Nemysli na to pred spaním ani počas dňa

evora
15. feb 2021

Mne sa tiež stávalo, nielen počas tehotenstva ale celkovo v dobe, keď som nemala sex. Podla mna sa nemáš čoho báť, nemyslím ze by orgazmus mal až taky vplyv, ze napríklad skor porodis 🙂 ku koncu oboch tehotenstiev som mávala orgazmus bežne a nic sa nestalo. Oboch som prenášala a tak sme sa snažili, aby ich to rozhýbalo😀

angi07
15. feb 2021

ja som to mala na zaciatku tyzdenne raz az dva krat
tiez som bola na rizikovom sex sme nemohli mat cele tehu a bolo to bez problemov

uzanka16
15. feb 2021

Ja som skoro od začiatku tehu mávala časti v spánku orgazmy, že som sa až budila, a to som bola 2 mesiace na udržiavaní v nemocnici, čo som krvacala, a vždy po tom orgazme ma začalo pobolieva brucho ako pri MS. Drobec ma už 3 rocky, takže kľud, všetko bude ôk, takýto orgazmus neškodí.

martus4183
autor
15. feb 2021

@uzanka16ahoj to krvácanie spôsobovalo to ze si mala v spánku orgazmus?

martus4183
autor
15. feb 2021

@evora ďakujem krásne

martus4183
autor
15. feb 2021

@skarli pred spaním myslím co idem zajtra variť a počas dňa vôbec na sex nemyslím ako som tehotná ma to vôbec neláka 😁do 3 mesiaca som bola rada ze žijem veľmi mi bývalo zle, teraz to ustúpilo no nastúpili bolesť hlavy a zápchy takže momentálne na sex nemám chuť 😁😁😁

martus4183
autor
15. feb 2021

@angi07 ďakujem za odpoveď veľmi ma to povzbudí 😁🙏🙏🙏

petruska21
17. feb 2021

@martus4183 my sme tiež mali zakázaný sex lebo som zacala špiniť v 8tyzdni :/ no a potom sa mi stále snívalo niečo z čoho som sa zobudila vzrušená bolo to hrozné bála som sa aj spať ... dva krát som
spinila z toho vzrušenia a dokonca aj krvacala ... bála som sa ale v neskoršom štádiu som už tieto sny nemávala chválabohu 🙂 podľa mna sa ti nič nestane ale viem ako sa cítiš

xxxtvojamama69xxx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre