Nemocnica Šaca, ktorého pôrodníka si vybrať?

belinad
9. okt 2019

Pekný podvečer žienky🙂 skúsenosti s pôrodnicou v Šaci? S výberom pôrodníka a poprípade kto si vyberal nadštandardné izby alebo sálu skúsenosti ďakujem🤗

luciafar
9. okt 2019

Top. Clovek sa tam citi ako na hoteli, nie ako v nemocnici. Este aj strava bola vyborna. Chcela som ten najdrahsi apartman ale bol obsadeny. Ale aj dvojlozkova nadstandardna izba bola dobra.

belinad
autor
9. okt 2019

@luciafar a kebyze chce manžel prespat moze si zaplatiť aj ked nebudem mat apartmán? Teda chcela by som ale keď bude napr.obsadený ako píšete ,či tak môže urobiť aj pri iných izbách

diaalex
9. okt 2019

@belinad a kedy si hovorila že chceš jednotku? 🙂 ja ju chcem tiež a aj nadštandard sálu, tak aby som vedela 🙂

belinad
autor
9. okt 2019

@diaalex ja som to ešte neriešila , zatiaľ sa len informujem ako to tam v Šaci je aby som vedela ktorú pôrodnicu si vybrať ..len som si tak pozerala na internete cennik a služby

diaalex
9. okt 2019

@luciafar možem sa opytat kedy si si vyberala izbu? Ja tiez chcem nadštandard a aj sálu a zaujimalo by ma to 🙂

luciafar
9. okt 2019

@belinad s tymi apartmanmi je to tak ze aj ked ho mas rezervovany ale niekto porodi pred tebou tak berie ten kto skor porodi, zda sa mi ze na jednotke tiez je mozne aby tam bol aj manzel, ale v mojom pripade aj jednotky boli obsadene, a na dvojlozkovej (jedina ktora bola volna ked som porodila) uz muz nemoze byt. Inak ja som rodila pocas najhorsieho chripkoveho obdobia takze aj keby som mala najdrahsi apartman tak by tam nikomu nedovolili byt. Rodila som aj na Rastislavke, ale nadstandardna izba tam sa neda porovnat s tou v Saci.

diaalex
9. okt 2019

@luciafar super ďakujem za info 🙂 ja mám termin pred vianocami, tak uvidím či je vtedy veľa bábätiek 😁

layla1
9. okt 2019

@belinad Hoc koho len nie Dosedlu.Je to naladovy cvok.

belinad
autor
10. okt 2019

@layla1 ďakujem 😉

kddd
10. okt 2019

@belinad u mňa to bol 2x doktor Michna a veľká spokojnosť. Mala som aj 2x nadštandardnú sálu a bolo to super určite odporúčam, manžel od príchodu do pôrodnice až kým som večer nezaspala na izbe bol pri mne. Izbu som mala tie pri oboch nadštandardnú dvojlôžkovú. Odporúčam

hisinfernalmajesty
10. okt 2019

Rodila som 3 krát v saci pri prvej som bola na izbe za 20€ noc nič iné voľne nebolo a pri dvoch nadštandard s dvoma lôžkami a super akurát ten personál mi príde na hlavu jediná normálna sestru ja tam bola .

belinad
autor
10. okt 2019

Ďakujem za všetky názory a skúsenosti 🙂 rozmýšľam nad "Starou "nemocnicou na Rastislavke a Šacou tak zbieram skúsenosti a názory 🙂

hisinfernalmajesty
10. okt 2019

@belinad Do starej by som nešla

ivanahornakova
2. dec 2019

@belinad Neviem síce či sa niečo za 3 roky zmenilo, ale dopredu sa nedalo objednať (aspoň čo viem)..... po pôrode sa ma spýtali akú izbu si prajem a po príchode som sa pýtala či je voľná nadštandardná sála... Mala som šťastie, všetko bolo voľné 🙂

sofkabarbie
13. nov 2020

Ahojte, mna by zaujimalo ake su izby na sestodenedli, ako vyzeraju
Rodila som tam 4. 2019 a mala som izbu s jednou pani ale platila som za noc vela (uz nepamatam presne sumu), zaujima ma ako vyzeraju izby za 18€ (tie zevraj boli obsadene) a ako izby bez priplatku dakujem 🙂

diaalex
14. nov 2020

@sofkabarbie podľa mna ta do tých dajú automaticky, ale napr vedľa mojej izby (bola som na 2ke a na jednej chodbe s novorodeneckým odd) bola izba kde boli tuším 4 alebo 3 a ako mali otvorené dvere, tak keď som nakukla, bolo vymaľované, telka bola, pre detičky tie železné postieľky a aj riadna posteľ železná (to som mala aj ja na nadštandardne na tejto strane) a jasne mali kúpeľňu vlastnú 🙂

sofkabarbie
14. nov 2020

@diaalex mna sa pytala do ktorej chcem ist
Chcela som do tej za 18€ ale zevraj boli obsadene co si nemyslim, a preto som sla do tej tusim za 40 nieco
Boli sme 2 , postielky drevene, pani vedla nefungovala postel, to sklapanie a musela spat v polosede , aj ked to oznamil nic s tym nespravili, kupelku sme mali,nabytok novy ale to by som ani nepotrebovala
Preto ma zaujimaju tie za 18€ a ci vobec su aj take bez poplatku ake mali by ci 🤷🏼‍♀️
2 zeby na izbe su akurat, viac uz podla mna sa aj rusia deticky

diaalex
14. nov 2020

@sofkabarbie ja som vôbec nemala posteľ polohovateľnú (myslím automaticky, dala sa dať tuším len do 2 “stupňov”) a aj malá mala železnú postieľku a to bol nadštandard pre 2 🙂 síce už ani neviem koľko sme platili 🙁 ale nič také čo majú na stránke izby som nemala (myslím drevená postieľky, baldachýn, riadna posteľ ...)

sofkabarbie
14. nov 2020

@diaalex a to ste mali tu za 18€?
Lebo ja som mala tu za 40 ci kolko a tam to uz bolo
Ale nepotrpim si na drevenej postielke a novom nabytku
Skor mi islo o to kolke su na izbe ci maju vlastnu sprchu a postel na ktorej sa da lezat a spat 🙂

diaalex
14. nov 2020

@sofkabarbie boli sme 2 na izbe s vlastnou sprchou, ale tuším okolo 30€ stala izba

brodka15
13. máj 2022

Pôrod Košice Šaca

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre