Negatívny test, väčšie bruško a priesvitný výtok

kikajetop
27. okt 2018

Ahojte dievčatá, nemám žiadne príznaky tehotenstva ale pred cca 5 mesiacmi som mala chránený sex kde sa partnerovi zošmykol kondóm a neviem či niečo ostalo vo mne.. Ak áno tak by som bola v 18tt. Robila som si mnoho tehotenskych testov (pepino, babylove, mamatest) a všetky boli negatívne. Robila som si ich priebežne a v rôznych častiach dňa. Menštruáciu mam omnoho slabšiu ako inokedy. Ale poslednú dobu som na sebe spozorovala väčšie bruško a pri cikaní veľké množstvo priesvitného výtoku ktorý akoby visel z pošvy. Môže to znamenať aj napriek negativnym testom a menštruácii tehotenstvo? (u gynekológa som bola cca 12tt kvôli tej menštruácii a skontroloval ma hmatovo ale nič mi nepovedal tak neviem)

beky1813
27. okt 2018

To sa pytas vazne? 😲😲😲😲😲😲

kika6956
27. okt 2018

Kolko mas rokou?😯

kikajetop
autor
27. okt 2018
kikajetop
autor
27. okt 2018

@beky1813 neviem na čom som keďže nikdy som takéto zmeny na tele nezaznamenala

evittam
27. okt 2018

@kikajetop A na co si bola teda u lekára ked ti nic nepovedal a ani si sa nic nespytala? Povedala si mu vôbec,ze mas podozrenie na tehotenstvo? Spravil ti sono?! Hmatom ťažko zistil ci si tehotna.....

evittam
27. okt 2018

@beky1813 Ze by prazdniny...😁😉

beky1813
27. okt 2018

@evittam moze byt

hennyinnsbruck
27. okt 2018

... Upozornenia zapnute😂😂😂😂 toto musim citat....😂😂😂😂

beky1813
27. okt 2018

@kikajetop cize si nerobis srandu? To myslis tuto otazku vazne? No zbohom

janulka2811
27. okt 2018

Niekto sa riadne nudi ...

luzzia
27. okt 2018

@kikajetop ved pockaj este 4 mesiace 😎
no ale teraz si mi dala chrobaka do hlavy, podla tvojich priznakov som tehotna dokola uz tak 20 rokov a nie a nie porodit.. 😇
doteraz som zato vinila jedlo a nafukovanie.. asi idem hladat vinnika dakde medzi chlapmi.. 😈

anielicek009
27. okt 2018

Och joj ......toto nemoze byt ani pravda

haluta
27. okt 2018

Ak máš negatívny test a menštruáciu, mala by si vedieť že nie si tehotná už máš 21 rokov. Tehotenský test môže robiť niekedy chyby - duchovia. Len to pár dní po oplodnení. Nie si tehotná, keď ti rastie brucho to bude asi z jedla. 🙂 alebo si to všetko namýšľaš. Skús si pozrieť články na Google pod kľúčovými slovami: pseudotehotenstvo 🙂 a možno nejaké základy biológie.

matazirafa
27. okt 2018

Mňa by len zaujímalo ako vyzerala ta prehliadka u doktora, to si len prišla vyliezla na kozu a že na chyť si? Veď si mu musela povedať prečo si u neho a aký máš problém či si si hubu nechala vtedy doma?

seva22
28. okt 2018

@kikajetop kika ty si fakt top...chod este raz k doktorovi a povedz mu NA ROVINU: "PAN DOKTOR,MAM LEN SLABU MENSTUACIU UZ NIEKOLKO MESIACOV,NEMOZTE MI SPRAVIT SONO,CI NIESOM TEHOTNA,ABY SOM MALA POKOJ NA DUSI?"

marion09
28. okt 2018

Autorka sa nejak podozrivo neozýva...

kikajetop
autor
28. okt 2018

@marion09 autorka ma aj iné povinnosti ako celý deň vysedavat pri počítači /mobile

kikajetop
autor
28. okt 2018

@matazirafa prišla som za ním kvôli tej menštruácii a pýtala som sa na tehotenstvo ale k tomu mi nič nepovedal iba mi predpísal nejaké tabletky (názov si nepamätám) nič viac

seva22
28. okt 2018

@kikajetop nechapem preco ti na rovinu nepovedal,ci si alebo nie...takeho doktora by som vymenila

marion09
28. okt 2018

@kikajetop pozri-este v juli si sem pisala ze nevies ci nahodou niesi tehu a odvtedy si nic nepokrocila?v akej dobe to zijes?minimalne by kazda normalne uvazujuca zena aspon za ten cas zmenila lekara ako ti tu zeny radia a nie bola tolko mesiacov v ocakavani

kikajetop
autor
28. okt 2018

@seva22 ten doktor je asi najlepší v okolí ale v práci robí podľa nálady alebo podľa toho ako sa vyspi

kikajetop
autor
28. okt 2018

@marion09 ale keďže som nemala žiadne príznaky a mala som menzes tak som to nebrala že som ale keď som si čítala niektoré diskusie tak niektoré baby mali ms aj počas tehotenstva

tatkasmolka
1. nov 2018

Silne o tom pochybujem... ešte si psychicky privolas fantómove tehotenstvo

asia83
5. nov 2018

@kikajetop Ste mladučká, tu sú prevažne staršie, skúsenejšie ženy. No a podľa seba súdim teba. Kadečo sa môže stať, osobne poznám ženu, ktorá v 7. mesiaci zistila, že je tehotná, mala menštruáciu normálne. Je to síce jednoduchšia žena, ale že necítila pohyby, zmeny na sebe, no neviem. Každopádne všetko je možné, choďte ku gynekológovi a na rovinu sa ho opýtajte, či nie ste tehotná, trvajte na sone. Ak bude neochotný, zmeňte gynekológa.

kikajetop
autor
6. nov 2018

@asia83 ale robila som si množstvo testov a každý jeden negativny a brucho mi rastie. Je vylúčené aby to bolo z jedla pretože mám problémy s jedením. A bruško mi rastie tak od pošvy. Nebola som štíhla bruško som mala aj predtym ale teraz sa mi zdá že je väčšie :/

hennyinnsbruck
6. nov 2018

@kikajetop asi to neni jednoduche rozmyslat... Ale napadlo ta ist este raz lekarovi ked uz ti aj brucho rastie 😜😜😜

matazirafa
6. nov 2018

@kikajetop ja neviem nechceš ísť k nejakému doktorovi na hlavu?

asia83
6. nov 2018

@kikajetop Môžu to byť vetry, nafukovanie. Treba ísť k doktorovi. Namýšľať si to môžete, ak nepôjdete k doktorovi, ale výsledok, čiže dieťa, nebude.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre