Návšteva jaskyne v 21. týždni

mirkablaskova
25. sep 2022

Zdravim, rada by som sa informovala keďže som sa nikde nedočítalá. S rodinou sme na dovolenke v Tatrách a chystajú sa navštíviť demänovskej jaskyňu Slobody no ja v 21tt si nie som istá či môžem ísť s nimi bez problémov alebo to nie je vhodné. Ďakujem za odpoveď

onedaynick
25. sep 2022

@mirkablaskova nesmies, iba doma, v papuciach a pozerat tv.

patka06
25. sep 2022

V čom vidíš problém?
Jasné, že môžeš si tehotná, nie chorá.

mirkablaskova
autor
25. sep 2022

@onedaynick nepýtam sa preto aby mi tu niekto drzo odpovedal akoby som bola tá ktorá sa boji prejsť čo i len krok. Chcela som len radu som tehotná 1x takže pardón že neviem či je to vhodné keďže jaskyne môžu byť všelijako náročné.

mima1
25. sep 2022

Das si dobre topanky,oblecenie a nevidim problem. Svoj stav uz musis vediet sama ci zvladas teren,kopcek,schody atd

jaskolka
25. sep 2022

Tak sú tam schody, stúpanie, dlažka je mokrá, ako to býva v jaskyni. Skor na to treba dat pozor, na rovnováhu, ale v 21 tt ešte nemáš extra veľké brucho, tak by to malo byt ok.
Odporúčam teplé oblečenie, a pevne topánky, i am nevidím dôvod neísť

ukulela
25. sep 2022

@mirkablaskova coho sa obavas? Radiacia tam nie je, ide len o to, ako ty zvladas turistiku a to my nevieme. Takze ak si fyzicky ok a mas vhodne oblecenie a obuv, mozes.

viestta
25. sep 2022

@mirkablaskova keď fyzicky zvládaš toľko schodov, prečo nie? Aký je výškový rozdiel vieš pozrieť na stránke jaskyne.

elizabet173
25. sep 2022

@mirkablaskova daj si topánky, ktoré sa nešmýkajú, vezmi si teplejšie oblečenie, lebo v jaskyni je chladno, iný problém nevidím. A že sú tam schody? Prezradím ti, že tehotné ženy bývajú aj na štvrtom, piatom poschodí bez výťahu a trepú sa po nich aj viac krát denne, často s ďalším dieťaťom a nákupom.

pribinak
25. sep 2022

V belianskej jaskyni nám robila sprievodkyňu baba ktorá mala 6 týždňov do pôrodu. Sama komentovala že raz na tých schodoch vyfuci, ale inak no problém

arasidka123
25. sep 2022

@mirkablaskova kľudne môžeš...ja som bola v 36tt v poľsku vo wielicke 😊

katka1389
25. sep 2022

@mirkablaskova ak sa na to citis ,teplo sa oblec ,vhodna obuv a šup ....mozes na vylet ....ak nemas zdravotne problemy

ropucha6
25. sep 2022

@mirkablaskova mozes ak vladzes, pozri si dlzku a pocet schodov. ale daj si poriadne nesmyklave topanky a primerane oblecenie.

smileba
25. sep 2022

@mirkablaskova ja som bola tiež v 23tt ale v Demänovskej ľadovej jaskyni a úplne v pohodicke, trochu som dychcala pri posledných schodoch ☺️

beata_k
25. sep 2022

@mirkablaskova Clovek zil tisice rokov v jaskyni 🤷🏼‍♀️

hugigugin
25. sep 2022

@mirkablaskova http://www.ssj.sk/sk/jaskyna/4-demanovska-jasky...

Tu si roluj na spodku stranky máš piktogramy 913schodov prevysenie 52m,od parkoviska 400m.

tajly
25. sep 2022

Bola som v 19tt, po schodoch a do kopca som fucala, ale to preto, ze nemam kondicku… inak pohoda, da sa to zvladnut, teplejsie sa obliect a obut a fakt pekny lahky vylet…

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre