Napnutie na jednej strane bruška

ralka
23. apr 2013

Ahojte tehulky som 18tt a citim na pravej strane bruska take napnutie ako natahovanie koze alebo ani to neviem pomenovat a vcera vecer ked som sa polosedu posadila som zacitila take ako keby sa na tej strane pravej babo natahovalo take natiahnute a tvrde neviem co to moze byt preto vas prosim poradte mi

zuzulica
23. apr 2013

To asi cítiš drobca,mne sa robilo,to,že keď som ležala na boku a potom som sa otočila na chrbát,zostala mi taká hrča na jednej strane,to tam drobec trčal 😉

ralka
autor
23. apr 2013

@zuzulica no snad to bude len to a moze to byt uz 18tt ze by som ho citila

zuzulica
23. apr 2013

@ralka Jasné,mňa okopával od začiatku 18tt a to som prvorodička 😀

ralka
autor
23. apr 2013

ja to nemam ani ako kopance ale ako keby sa natahlo alebo take nieco mam tam take tvrde tak snad sa nemusim obavat a bude to len drobec

zuksa
23. apr 2013

to mavam aj ja 🙂 to je urcite drobec 🙂 a presne ako pise zuzulica ked som bola na boku a dam sa na chrbat ostane taky kopcek 🙂 mne sa to podarilo aj odfotit raz lebo velmi rado sa schovava to moje drobca... a ja citim tiez babo od 18tt a som prvorodicka.. teraz som v 20 a citim uz riadne kopanceky 🙂 ale presne ako pises take ako keby tahanie... ja som sa smiaal ze to sa male presuva sjednej strany na druhu 🙂 a napina sa a vystiera 🙂

misel711
24. apr 2013

mne sa to raz stalo aj ked som lezala zrazu mi stvrdlo brucho na jednej strane a na druhej bolo uplne makke :D sranda :D no vsak este teraz kym maju miesto tak vymyslaju, za chvilu to uz bude horsie :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre