Napínanie na vracanie v 2. trimestri

Ahojte dámy, chcela som sa poradiť. Od začiatku tehotenstva ako sa hovorí že prvý trimester je pre väčšinu náročný z hľadiska že zvracajú tak ja som absolútne nezvracala a ani ma nenapínalo na zvracanie...teraz som v 5. mesiaci a napína ma zo všetkého trocha si odkašlem napne mňa, cítim smrad napne ma...chcem sa opýtať mala ste to niektorá tak isto??

evkamotka
1. aug 2024

S prvym synom som vracala prakticky cele tehotenstvo. Aj tie pachy

lilienkah
1. aug 2024

Ja to mám tak tiež, aj počas jedenia 😂 pomáha mi nejaká sóda predtým som hocikedy počas jedenia utekala rovno k záchodu

dadka1997
1. aug 2024

@michaela010101001 patri to k tehotenstvu.. ja som mala moc citlivý nos na pachy a stále mám

viestta
1. aug 2024

Prve tri mesiace som nevedela, ze som tehotna. Dalsie tri som grcala prvu ligu a pregrcala som sa az na marodku. Kazde tehotenstvo je ine

nikita151
1. aug 2024

@michaela010101001 je to normálne. Ja som si aj v nemocnici poležala kvôli vracaniu. A vracala som ešte aj na pôrodnom boxe. A ako náhle som malú vytlačila,tak zázrakom už žiadne vracanie nebolo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre