Naliate prsníky v 26. týždni. Čo s tým?

borocka
13. máj 2013

Dievcata radte, cakam druhe babo. som v 26tt a naliali sa mi prsniky. v noci mi mlieko svojvolne vyteka, ked si ich stlacim pri bradavkach tak bez tazkosti mlieko kvapka.
zatial je to len priesvitne kolostrum. do porodu ostavaju 3mesiace. mam si to mlieko odsavat, alebo nechat len tak? nebudem mat prsia zapalene? ostane kolostrum aj na obdobie ked sa mi narodi mala?????
dakujem za rady

lusinda1989
13. máj 2013

@borocka kolostrum si neodsavaj a nic s nim nerob ja som mala to iste co ty nos vlozky do podprdy a kolostrum nechaj tam kde je nevytlacaj a ani s nim nic nerob.... je to otravne ale co uz ja som sa len zohla a uz vytekalo....

katarina822
13. máj 2013

ahoj co viem neodsavat nedrazdit nestlacat bradavky informuj sa u gyn. mozes predcasne porodit

borocka
autor
13. máj 2013

@lusinda1989 a ak sa kolostrum zmeni na mlieko? nezacnu prsia tvrdnut? ziadny zapal?

reni1512
13. máj 2013

@borocka nemas si to tlacit, odsavat ani nic podobne... ale daj si do podprsenky tampony a takto musis vydrzat.. kazdej zene sa tvori kolostrum v inom mnozstve a case.. nie je to az tak skoro zase

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre