Nadváha a angelsound

26. okt 2023

Svagrina bude mat narodeniny je v 18tyzni a velmi si praje tento pristroj ale prave mi radi svokra aby nebola svagrina sklamana kedze ma nadvahu je pevnejsej postavy ci to bude pocut dobre nemate prosim skusenosti

petka1982
26. okt 2023

Ja som vždy bola pevná a s angelsound sme počuli srdiečko dieťatka bez problemov.pre nás s mužom jedna z najkrajších spomienok na tehotenstvo.

sasenka5
26. okt 2023

@petka1982 a kedy prosiim?
Tiež mam tento problem, ale som len 12tt, tak neviem či to je kvoli šunkam alebo že je to skoro😅

petka1982
26. okt 2023

@sasenka5 nepamätám presne,ale neskôr ako písali iné baby,asi kvôli pneumatike 😄 ale potom už bolo krásne počuť,neboj 🙂

sasenka5
26. okt 2023

@petka1982 ďakujeem 🙂 tak si počkám…daň za tieto faldíčky😅

kitycat
26. okt 2023

Ked uz, tak mne sa paci taka ta rolnicka na dlhej snurke, co sa najskor nosi a potom sa sa vsit do nejakej hracky

adalmba
27. okt 2023

Ja som mala 100kg a počula som srdiečko od 4 mesiaca tehotenstva

babls5
19. nov 2023

@sasenka5 ja som.ho nenasla ani v 14tyzdni...a babao je ok kedze pohyby citim

autor
19. nov 2023

@babls5 od koľkeho tt ste cítili pohyby? Akurát sme to zo švagrinou vcera riešili ze nevie ci sú to už pohyby 😀 je v 16tt

babls5
20. nov 2023

Ja v 13tyzdni som zacla citit ale som 3ti krat tehotná vraj to byva takto skoro pri ďalších tehu...najskôr som si myslela ze sa mi to iba zda namyslam si ale kazdy den sa to zintenzívnovalo a bolo to častejšie a po tyzdni som si bola uz 100per ista ze je to babo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre