Na ktorých častiach tela ste v tehotenstve priberali?

snehovica
10. mar 2015

Ahojte som v 20 týždni tehot. a už som pribrala asi všade.....boky,stehná, samozejme bruško, ramená....niektoré baby priberú len na bruško, no mne sa zdá že sa to na mňa lepí všade. Na ktorých miestach okrem bruška ste najviac pribrali vy?

kristinaanna
10. mar 2015

Všade🙂

martinka13
10. mar 2015

Všade. Ale ako kojim ide to pekne dole. Uvidíme odkedy.

me_to_you
10. mar 2015

Rovnomerne všade (jasné jasné že brucho bola uná liga ;) )
Je to kladika ako pri nirmalnom priberaní, niekt to ide do zadku a stehien najprv, iné majú malú prdel a ude to do brucha 🙂 to sa nedá ovplyvniť

siska53
10. mar 2015

Ha- no ja som z tych,co im.to slo len do brucha. Pri synovi trochu do stehien.
Pri nom som.pribrala cca 17kg, pri dcere len 12kg. Paradoxne, rychlejsie som schudla pri synovi. Pri dcerke som sa az po viac ako roku dostala na svoju vahu.
Takze ja,ked by mi odotili telo po prsia s rukami,tak by ani nebolo vidno,ze som tehu. A ani zo zadu. No napr. Mojej mame sa to nejak tak rozlozilo vsade..tak rovnomernejsie,jasne,ze najviac na bruchu... To fakt neovplyvnis.

dollynkaa
11. mar 2015

@snehovica pribrala som 22kg. zo stihlej sa stal sud 🙂 pribrala som vsade hlavne boky zadok

lajlilinka
11. mar 2015

Všade 😨 za prvý trimester plus 6 kg a prsia šli z C na E, teraz mám mesiac do pôrodu a išlo hore 16 kg, malá ma cca 2350 g.
Strie mám na bokoch a prsia mám ako slniecka 😁 som zvedavá ako tie kg po pôrode pôjdu dolu...

monica25
11. mar 2015

Nikde,len na brucho,9 kg 😉

bonaqa2013
11. mar 2015

Pri prvom tehu mi puchli ešte aj nohy. Bola som ako guĺa , pribrala som asi 17 kg.
Pri druhom tehu som pribrala 11 kg, puchli mi aj nohy, bruško som mala malinké.
Pri 3 a 4 tehu malinké bruško, žiadne opuchy, pribrala som 13 a 10 kg.
Prvý je syn , ostatné sú dievčatá. Váhu mám 52 kg, výšku 167 cm. zo 4 pôrodov mi zostalo 1 kg.

ichbinich
11. mar 2015

Ja vlastne iba na bruchu...
Cisla neviem, mna to nezaujimalo, to by som musela hladat v knizke...
Nohavice spred tehotenstva som obliekla po oboch porodoch do 1 mesiaca... Bez toho, aby som nieco cielene pre to robila. Jedla som, ked som bola hladna, a kojila som...
V prvom tehu som bola fit, dva dni pred porodom na tanecnej. Pri druhom tehu som sa citila ako velryba na plazi, ze ako zavolajte mi greenpeace, nech ma odtiahnu spiatky do vody...
Ale napriklad sa mi zvacsili nohy... Uz nemam velkost 38, ale 39 😲

ninda25
11. mar 2015

Uplneeee,ze vsade.pribrala som 30kg,ale vobec mi to neprekazalo.tehotenstvo bolo obdobie,kedy som si dopriala,ako nikdy predtym.už mam naspat svoju váhu,nezaoberaj sa kilami,dolezite je,aby ten pokladik Vo vnutri mal vsetko.příjemné tehulkovanie

patkah128
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dorotka66
11. mar 2015

ja som výrazne pribrala na prsiach, potom sa mi zrušil totálne pás 🙂 a zabrať dostali aj ruky.....

martina1305
11. mar 2015

ja som pribrala vsade rovnomere, dokopy to bolo 25 kg 🙂...a 3 mesiace po pôrode som uz mala menej ako pred otehotnenim

zuzanka3381
10. apr 2015

Tak ja som v 19. tt, a doteraz som pribrala iba 2,5 kg. S tým, že všetko ide do bruška, čo som aj rada. Uvidíme, čo bude do pôrodu 🙂

gimli274
10. apr 2015

na začiatku som pribrala všade, aj teraz priberám všade, ešte aj v tvári, ale len cca prvých 6 mesiacov, v druhej polovici tehotenstva už len do bruška, inde som možno aj trošku schudla. a navyše tak 5 mesiacov po pôrode som mala dole 30 kg, žiadny problém, tak nestresujem ani teraz pri ďalšom bábatku.

tjaden
12. apr 2015

ahoj ja len na brušku, až som sa bála či ma take tenke nožky unesú :D som bola ako pavuk, pýtal som sa doktora či to ne je problém a on že nie že takto je to správne

engie2
13. apr 2015

Ja tiez uplne vsade, najviac vsak stehna a zadok... aj prsia mam o cislo vacsie, brusko samozrejme tiez rastie, mala som osi driek.. uz mam navrch skoro 9 kg a som 22+6tt ... docela ma to niekedy stresuje, ked sa postavim na vahu, kedze cely zivot bojujem s postavou.

zuzanka1002
15. apr 2015

Ahojte damy,je mozne,aby zena pocas tehotenstva mala makke prsia? Pocitovali ste niekedy svrbenie v oblasti vajecnikov a bruska? 😒

adkovmotylik
28. máj 2015

Prsia a stehna nieco strasne 🙂

milota164
6. okt 2015

ja som pribrala len na bruchu no a prsia jasne dostali zabrat. Aj mna brusko velmi svrbelo pouzivala som Bepanthen krem proti striam a velmi mi pomohol aj na strie aj na napnutu pokozku na brusku, svrbela ovela menej

gabuchah
7. nov 2015

Ja tiež všade, hlavne stehná, boky a prsiaaa... Ale to človek neovplyvní, aj keď sa snažím, tak v 24 týždni mam 8kg navrch a to dom tretí krát tehu... Pokožku natieram kokosovým a olivovým olejom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre