MUDr. Vladimír Ferianec PhD. a MUDr. Anton Čunderlík- 4D morfologický ultrazvuk

zuzielocka1
14. jún 2021

Ahojte,
Ako a kde sa objednat k doc. Feriancovi alebo dr. Cunderlikovi na morfo ultrazvuk? Hladam na nete a neviem sa absolutne pohnut. Vdaka

scacchi
14. jún 2021

@zuzielocka1 02/54792509 ja som bola u doktora Cunderlika - Uzasny doktor

zuzielocka1
autor
14. jún 2021

@scacchi vďaka, on ordinuje kde prosim Ta?

zuzielocka1
autor
14. jún 2021

@scacchi a este ako dlho si cakala na termin?

scacchi
14. jún 2021

@zuzielocka1 - na prizemi zboku sa vchadza - ja som unho bola minuly rok - chcela som ho aj k porodu ale on chodi len na kramare

scacchi
14. jún 2021

@zuzielocka1 - sestricky boli super - cca tyzden - dva asi

scacchi
14. jún 2021

@zuzielocka1 zavolaj si a uvidis dnes pozeram ze od 14-tej ordinuju

mirka17
14. jún 2021

@zuzielocka1 ferianec ma novu ambulanciu, www.gynsana.sk

zuzielocka1
autor
14. jún 2021

@scacchi dovolala som sa uz o 12 a ze musim cakat na termin kym sa nieco uvoľní 🙁

zuzielocka1
autor
14. jún 2021

@mirka17 pozeram akurat vypis z orsr, kedze stranku este nema plne funkčnú, tak firma je založená este v r.2020, ale vdaka za info, asi tam skusim zavolam ci sa dopracujem k istému terminu...neviete prosim v akom case ordinujú?

zuzielocka1
autor
14. jún 2021

@mirka17 neviete ci robi tie morfo ultrazvuky v ramci svojej ambulancie alebo v ruzinovskej nemocnici?

mirka17
14. jún 2021

@zuzielocka1 ja som bola iba na morfo ultrazvuku. Ordinuje iba po obede, aspon v aprili to tak bolo, a ordinuje v priestoroch gin-fiv , on vlastne ako keby využíval priestory gin-fiv ale ordinuje už pod vlastnou firmou gynsana

zuzielocka1
autor
14. jún 2021

@mirka17 vdaka za cenne info, este prosim Vas co ste platili? A uz Vam dam pokoj 😀

mirka17
14. jún 2021

@zuzielocka1 cennik je rozny, ja som nebola jeho pacientka,prisla som cisto iba kvoli morfolog. Ultrazvuku, takze cena je vyssia ako pre vlastne pacientky. Platila som tusim 90 eur, ale ja cakam dvojicky tak neviem ci je to aj cena pre mono mamičku

scacchi
14. jún 2021

@zuzielocka1 tusim 90 eur

didka45
14. jún 2021

@zuzielocka1 ahoj,musíš volať viackrát, ja som sa dovolala asi na 10 krát 🙂

zuzielocka1
autor
20. jún 2021

@didka45 ja mam bohuzial zlu skusenost uz s objednávaním, dala som im cislo, ze sa ozvú ked sa uvoľní termin, uz par dni sa tam neviem ani dovolat a nechala som im cislo aj ja odkazovaci nech sa ozvú a nic…keby som sa na nich spoliehala, tak nemam termin nikde 🤷‍♀️

do_mi228
3. júl 2021

@zuzielocka1 ja idem k Cunderlikovi 4.augusta, kedy budem v 20tt cca. Objednala som sa už v 12tt hned po tom ako som dostala knižku. Treba sa určite objednat v dostatocnom predstihu. Je to velky odborník bola som tam už pri prvej dcére. Platila som vtedy 90€, tento krát mi sestrička povedala, že 100€ ale to je jedno.. Všetko mi sestrička vysvetlila v telefóne.

do_mi228
3. júl 2021

@zuzielocka1 na Hroboňovej 4 robi morfo ultrazvuk, nie v nemocnici. Ja som mala asi šťastie v oboch pripadoch som sa tam dovolala hneď a nebol nijaky problém. Neviem ale ci tam netreba nahodou az po 13 volat, sa mi tak mari ale neviem na isto

zuzielocka1
autor
3. júl 2021

@do_mi228 sa cudujem, ze idete v 20tt, kedze mne u Cunderlika povedali, ze morfo sa robi od 21tt 🙄

do_mi228
4. júl 2021

@zuzielocka1 zle som ratala. Idem 6.augusta a budem 21+2 teraz kukam kalendár, 😁

martina_90
12. júl 2021

@scacchi prosím Ťa robí dr. Čunderlík aj 3D/4D sono? Ja som sa dnes dovolala k sestričke a bolo mi povedané, že on 3D/4D nerobí... tak som z toho trošku zmätená, lebo som čítala na viacerých miestach že robí.. tak neviem 😀

scacchi
12. júl 2021

@martina_90 robi jasne🙂

scacchi
12. júl 2021

@martina_90 nechapem ze ti to sestricka povedala.... bola som unho aj kvoli tomu ze robi 4d ultrazvuk kedze som bola " geriatricka matka " uzasny vyraz ja viem 🤣tak mi to bolo povedane - tehotna v 38 rokoch

martina_90
12. júl 2021

@scacchi ja tiez nechapem. Skusim tam este zajtra zavolat 😀

martina_90
12. júl 2021

@scacchi nakoniec som tam volala este dnes, a bolo mi povedane ze robia len 2D 😀 tak nechapem ci len svojim pacientkam robi 3D/4D alebo co..

scacchi
12. júl 2021

@martina_90 pozerala som fotku malej v 24 tyzdni a je tam 3D napisane , a ja som nebola ich pacientka ......

martina_90
12. júl 2021

@scacchi ja ti verim, od viacerych ludi som pocula ze robi 3D/4D.. fakt tomu nerozumiem 🤷‍♀️ Mozno nova sestra 😆

scacchi
12. júl 2021

@martina_90 - ono teraz ked nad tym rozmyslam - lebo predsa len uz su to pomaly dva roky - strasne dlho sme cakali v cakarni unho , tym ze on aj bezi k porodom, ja som vtedy tusim cakala aj 3 hodiny v cakarni, a to som bola unho 2x, skus teda ineho doktora - ja som isla aj s tym zamerom ze bude pri porode ale on rodi len na kramaroch,,,,,a to zase ja nemusim 🙃🤮nic v zlom, nakoniec som isla do kochu a max spokojnost

reginaf
25. aug 2021

@mirka17 ahoj, som objednana do gynsany k mudr.Feriancovi. Nevies mi prosim povedat,ci robi 3D/4D ultrazvuk pri morfo ultrazvuku v 20tt? Alebo len normalny a aj ten sa da volat ako morfologicky..

mirka17
25. aug 2021

@reginaf tusim len normalny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre