MUDr. Višňovský - recenzie

1. aug 2017

Dobry vie mi niekto povedat skusenest s dr. Visnovskym pri urcovani pohlavia dietata??

@kata1712 Pozitívna.

nina19833
2. aug 2017

Ak sa smiem spýtať na základe čoho určuje pohlavie? Ešte som to meno ani nepočula a ja moc neverím tomu, že by sa dalo niečo také ako pohlavie správne určiť. Celkom ma to zaujíma, tak ak by si mi to mohla ozrejmiť @evittam

2. aug 2017

To sama neviem mne ani nic neukazal .. v 13tt mi povedal s istotou ze dievca teraz 22tt ze chlapec a pani v cakarni sa nan stazovala tak neviem co si o tom mam mysliet 😐

lujziana44
2. aug 2017

Vieš čo s ním konkrétne skúsenosť nemám ale byť tebou sa kvôli tomu nestresujem. Za prvé, mohol sa v takom rannom štádiu ešte pomýliť a teraz sa opravil a za druhé táto informácia nijako neovplyvňuje to či bude bábätko zdravé alebo nie a to by malo byť pre teba najpodstatnejšie 🙂

2. aug 2017

To je samozrejm ze prvorade.... nezatazujem sa tym len ma zaujima nazor ostatnych 😊

3. aug 2017

@nina19833 No na základe sona. Je 21.storocie.😉
@kata1712 Mne povedal v 20.tt pri synovi, pri dcérke nevedel-bola zle otocena-povedal mi až lekár pri 3D/4D. Ja som s ním bola max.spokojna.

3. aug 2017

@kata1712 A keď chces tak strašne vedieť na 100% pohlavie daj si spraviť testy.

babls5
16. aug 2017

Ahoj nam v 13tt ze chlapec a teraz v 16tt dievca skor tak som sla na babygen odber a cakam do 5dni vysledok na uplne isto aj ked by sono ukazalo opak ..84eur to stoji robia to od 10týždňa

zuzka0605

pina21
3. máj 2020

Som 35t a chcem vedieť pohlavie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre