MUDr. Grochala - priebeh vyšetrenia

ivusinecka026
18. okt 2021

Dobrý večer
Maminky prosím Vás ktoré ste boli u pána doktora Grochala prosím Vás ako prebieha vyšetrenie ideme prvý krát mám si aj niečo zobrať so sebou okrem tehotenskej knižky a koľko asi trvá vyšetrenie.
Ďakujem Vám za skóre odpovede

domka222
18. okt 2021

Ja som bola minulý týždeň. Len tehotenskú knižku. Cca 10min vyšetrenie . Ale ja som už v treťom trimestri. V druhom sa ti asi povenuje dlhšie

ivusinecka026
autor
18. okt 2021

@domka222 ja budem v 22 týždni tehotenstva keď tam pôjdem

alzbeta311
18. okt 2021

Nepotrebuješ nič len tehu knižku a €€€ 😂

ekoell
18. okt 2021

@ivusinecka026 prides, zavola si ta sestricka das jej tehotensku knizku, podpíšeš informovaný súhlas, vratis sa do čakárne. potom si ta zavola znova ked uz pojdes k pánovi doktorovi. tam ti pozrie babatko, obcas aj povtipkuje, su velmi mili. 🙂 nic specialne nepotrebuješ, iba ak tak si stiahni aplikaciu Tricefy z jeho webu, tam ti posle fotky. nekontrolujú otp, a partner moze ist za priplatok 5 € a moze ti vytlacit fotku za 5 €. takze nas vysetrenie vyslo na 90 eur. ja som mala dobre vysledky, takze u nas to slo bezproblémovo asi tych 15 min sme tam boli.

ema5512
18. okt 2021

@ekoell tu aplikaciu som si doteraz na jeho stranke nevsimla, plati sa aj za to alebo len za tlacenu fotku?

zanubia
18. okt 2021

@ema5512 ja som si appku stiahla doma lebo som o tom vedela a na WiFi mi to šlo rýchlo, on mi tam povedal, že si mám zapnúť net a stiahnuť si ju,takže je na tebe ci ju stiahneš az tam ,šlo to rýchlejšie keď som ju už mala ..potom chcel mail kde mi poslal odkaz ,ktorý som otvorila v tej apke, zato sa neplatí. Len za vytlačenie fotky 😉

ivusinecka026
autor
18. okt 2021

Dobrý večer
Prosím sestrička u pána Grochala orazuje aj priepustku

ekoell
19. okt 2021

@ema5512 iba za tlačenú forku sa plati

gionella
19. okt 2021

@ivusinecka026 áno samozrejme 🙂

ema5512
19. okt 2021

@ekoell @zanubia ďakujem, určite si doma stiahnem, keď už viem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre