MUDr. František Grochal - zmena pohlavia

paola357
14. máj 2021

Ahojte viem, že diskusii na túto tému je neúrekom. Čo som si prečítala tak väčšinou pohlavie sedelo. Mňa by ale zaujímalo, či je tu nejaká mamička ktorej povedal v 12tt pohlavie a potom to na ďalšom ultrazvuku to tak nebolo?
P.S. Je nám jedno čo čakáme len ma zaujíma štatistika či aj také mamičky sú 😄

barus26
14. máj 2021

@paola357 myslela si dr. Grochala?😂

petamich
14. máj 2021

@paola357 maloktory lekar (bliziace sa k nikto) ti povie pohlavie v 12tt, kedze v tom stadiu vyvoja sa este len zacinaju prejavovat odlisnosti (pohlavny hrbolcek sa zacina stracat alebo rychlejsie rast) - vacsina lekarov aj tych najvacsich odbornikov to preto nerobi, lebo je tam este relativne vysoke riziko, ze sa "netrafia" a to im potom kazi "dobre meno" 😂 baby v nasej skupine boli u Grochala az neskor v 20tt a vtedy uz povedal vacsine a ziadnej sa nezmenilo

7miriam77
14. máj 2021

mne povedal, ze cakam dcerku, no v 19 tt...a veru nemylil sa 🙂

vilma7
14. máj 2021

Ešte som nepočula že by lekári oznamovali pohlavie v 12 TT. Alebo to u vás bolo tak?

paola357
autor
14. máj 2021

Nám práve povedal v 12tt pohlavie ale nie na 100% tak ma zaujímalo, či niektorej povedal v 12tt a potom na ďalšom sa to zmenilo 😄 Lebo zatial čo som prečítala všetky diskusie tak sedelo aj v 12tt aj v 20tt na sone.

dididudu
14. máj 2021

@paola357 ja som bola v 12tt povedal ze na 80% to ke dievčatko ale nemáme ešte kupovat ruzove veci, potom sme išli v 20tt a len to potvrdil a teraz sme v 31tt a uvidime hádam sa nemylil

paola357
autor
14. máj 2021

@dididudu nám povedal ale že chlapec a nemáme kupovať modré 😄 tak hádam to už nezmení

christie11
14. máj 2021

@petamich mne moja gynekologicka 2x povedala spravne pohlavie este pred morfologickym ultrazvukom v 12 tyzdni.samozrejme,nehovorila,ze je to na 100% 🙂

veronikaszabova
14. máj 2021

@paola357 sice nie u Grochala, ale pri druhom tehotenstve sme vedeli od 13tt, ze to je chlapec.

petamich
14. máj 2021

@christie11 ono asi ked vidi tak vidi 🙂 zijem fakt v tom, ze vacsina si netrufne ale tusim ti fakt odbornici uz veru vedia :D

dollyzv
14. máj 2021

@vilma7 mne moja dr povedala v 12tt že to vyzerá na chlapčeka,v 17tom si už bola istá a v 20tt to potvrdil aj grochal

barbie9900
19. máj 2021

@paola357 nám aj na morfologickom potvrdil ze pravdepodobne dievcatko to je

dollyzv
19. máj 2021

Neviem kto zmenil názov témy,ale vyznie to akoby sa niekto pýtal na plastického chirurga 🙆🤦🤦

redana
19. máj 2021

Mne pri vsetkych 3 detoch povedali spravne pohlavie v 12-13tt..pri poslednom to bol prave Grochal..

pomantac
19. máj 2021

Mne dr. Grochal v 12tt povedal, že bude chlapček a aj bol.

michaela1125
10. jún 2021

@vilma7 mne primar u nas v 13. tt povedal, že
Ideme mať dievča a teraz mi to Grochal na 3D potvrdil.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre