Môžem mať na konci 13. týždňa už tehotenské bruško?

23. feb 2024

ahojte, môžem mat na konvi 13 tt uz tehu bursko alebo som tak pribrala 😪 minuly tyzden som si edte zapla gate no tento tyzden uz chodim s vypnuty gombikom na rifliach. mam dost vyrazne velke brucho a dufam ze to nie je vsetko tukom lebo ma drbne.som prvorodicka. Mali ste niektora bruško uz v 13 tt?

anavixy
23. feb 2024

Mozes byt nafuknuta napr, ale mozes maz uz aj tehotenske brusko, zalezi aka si chuda napr… nuz a ci je to tuk alebo tehotenske brusko/nafuknutie vies aj podla vahy odhadnut, ked si vela nepribrala este, tak to asi tuk nebude… 🙃

krasneleto
23. feb 2024

mala som od 5 tt, prestala som pit kavu, fajcit, vyprazdnovat sa, celkovo tym ze mam kiforu malej panvy , som nosila tehotenske nohavice hned od zaciatku .

wishes
23. feb 2024

mne zacalo vykukovat brusko az v piatok mesiaci a az asi v 6 mesiaci to aj bolo na mne vidiet 😀

naatty10
23. feb 2024

Som v 13tt tiež a mam pocit že mam brucho ako v 7 mesiaci … takze môžeš podľa mna 😊

damia22
24. feb 2024

Ja som v 10tt nosila odopnute rifle spojené s gumičkou 😁 inak sa nedalo takže je to možné že už dosť nafukuje a niečo sa tam deje.

selena_luna
25. feb 2024

V 13 tt su dieta aj maternica este take male, ze to nemoze byt tehotenske brusko. U viacrodiciek je to ine, tam uz je maternica "vytahana" . Brusko mas z nafuknutia, lebo sa spomaluje travenie.

henikap123
26. feb 2024

Tak je pravda že pri prvých dvoch tehotenstvách mi bolo vidno brucho až neskôr a pri treťom bábätku mi teraz vidno brucho asi naozaj od 6 tt. Môže byt že nafúknuté ale takto nafúknuté bude asi až do casu keď sa reálne bude zväčšovať 😀 no nič už to neschovame pred susedmi ani kolegami, treba ísť s pravdou von 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre