Morfologický ultrazvuk až v 22 týždni

22. nov 2019

Ahoj baby, dnes som sa objednavala na velke sono...podla knizky som momentalne 12tt+5, tak som nadiktovala aj sestricke, ked sa pytala, v ktorom som tyzdni. Lenze termin mi dala az na 21. januara...z mojich vypoctov vychadza, ze vtedy bude 21tt+3 (cize 22 prebiehajuci tyzden).
Teraz neviem, ci som povedala dobre...ked sa pytala, kolky som tyzden, povedala som podla knizky, len neviem, ci som nemala povedat 13 tyzden -prebiehajuci.
Myslite, ze to mam riesit alebo boli ste niektora aj neskor ako v 20-tom tyzdni? Dakujem :D

lela123
22. nov 2019

Ja som bola v 22 tyzdni

mar_tina9
22. nov 2019

ja som sa objednávala v nejakom 14.tt a objednali ma tiež až tak neskoro, nie kvôli nedostatku termínov, ale asi to je takto v pohode, idem až ďalší týždeň, to bude dokonca až 22t+2 (čiže až 23. prebiehajúci). Myslím, že je to v poriadku, mali by vedieť do kedy je vhodné ísť na morfo utz 🙂

autor
22. nov 2019

@mar_tina9
@lela123 dakujem baby, lebo uz som sa zlakla, ze som sa zle pochopila so sestrickou :D ale ved snad ona vie, co znamena 12tt+5 a dobre to vyratala 🙂

evkamotka
22. nov 2019

Ja som bola v 22

evkamotka
22. nov 2019

Ved tam ked tak zavolaj a vysvetli, hlavu ti neodtrhne.... Ja aj ten v 30 som bola v 31. Moj gyn ma tak vzdy objednava

autor
22. nov 2019

@evkamotka praveze som sa tam horko-tazko dovolala dneska po 3 dnoch. Asi maju toho vela a nemaju cas dvihat telefon

ericka_123
22. nov 2019

Si v termíne je to v pohode, ja som bola ku koncu 22 tt.

autor
22. nov 2019

@ericka_123 super, vdaka za odpoved :D

klara0431
22. nov 2019

Bola som 22+0 tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre