Morfo sono - MUDr. GROCHAL

nikolamullerova
27. júl 2024

Ahojte, prosím viete mi popísať priebeh vyšetrenia u pána doktora Grochalu. Ide manžel od začiatku dnu do ambulancie?

Môžem pred vyšetrením normálne sa ráno najesť, napiť (predpokladam že áno, otázka len tak preistotu 😃)

Ďakujem

klementinka58
27. júl 2024

ano bola som sice pred 6 rokmi,snad sa nezmenilo nic. Ordinacia je ako z americkeho filmu aj cakaren 🙂 Manzel tak vyjedal ovocie a cukriky 🙂 Ide rovno do amblulancie aj manzel manzela usadi na gauc , teba na lehatko a na stene ma obrovsku plazmu kde vsetko sledujete a on to komentuje . Velmi prijemny pan doktor

fiafia
27. júl 2024

@nikolamullerova nepamätám si,že by som nemohla jest. Áno, muž ide od začiatku dnu kde je obrovská plazma kde sledujete co kontroluje a dr všetko dopodrobna vysvetľuje. Perfektný doktor

danielahamar
27. júl 2024

samozrejme, že môžeš jesť a áno, muž bol od začiatku

s_o_n_i_k_e
27. júl 2024

my sme boli teraz v júni a papať jasné, budúci otecko ide hneď od začiatku dnu, pekne sedkáte vedľa seba a Dr. Grochal všetko hovorí a vysvetluje, odporúčam stiahnuť appku Tricefy, treba mu povedať na začiatku, že máte túto appku a nahrá Vám tam potom fotky a video babätka 🙂 za mňa Dr. Grochal je naj top kapacita 🙂 ideme k nemu aj na tretie morfologické sono v septembri, ak Vám bude vyhovovať, rovno sa potom u sestričky objednajte na nasledujúce sono.

rooberta
27. júl 2024

Bola som vcera, z cakarne ides rovno dnu do ordinacie aj s doprovodom, neprezliekas sa ani neprezuvas. Lahnes si na lehatko, doprovod si sadne vedla teba na stolicku. Oproti je plazma, mne sa ale zda ze je postavena na skrini, nie zavesena na stene. Doktor vysetruje asi 10-15 minut ak je vsetko v poriadku, vytlaci ti foto, dalsie nahra do apky ak chces. Mna prekvapilo ako potichu rozprava, mala som co robit, aby som zachytila kazde jeho slovo. Na konci ti sestricka vytlaci spravu z vysetrenia, zaplatis a idete prec.

evickuska
27. júl 2024

@nikolamullerova ja v pondelok, je uplne super, zhovorcivy, zlaty ak chces fotku 3D tak pytaj 😊

nikolamullerova
autor
28. júl 2024

@rooberta prosím ťa a to nahratie do appky je zdarma? Či sa platí, lebo chcela by som si dať aj vytlačiť foto (čo je tuším 5 eur) a poprípade do tej appky ak sa bude dať

rooberta
28. júl 2024

@nikolamullerova vytlacena foto je 5€ a fotky do apky 10€

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre