Meniace sa pohlavie

sarlota1986
28. okt 2015

Ahojte,som v 24.tt a mam taky mily problem,v 17.tt mi moj dr.povedal,ze to je chlapec,v 21.tt ,ze dievcatko a vcera na velkom sone iny dr,ze chlapec,pri 21.tt aj vcera mi povedali,ze su si isti..tak neviem🙂
asi je hlupost,ze by boli dve a nevideli to ,ze?
Mne je jedno,co to bude,len ma to zarazilo...

zuska2001
28. okt 2015

myslím, že je jedno (Srdiečko vidia len jedno, podľa toho by videli, že sú dve), ale ťažko sa vidí, čo to bude. Mne povedali, že chlapci sú jasni od začiatku - proste to tam hned vidno, pri dievčatách to robí problém - môže tam byť pupočná šnura, prstík alebo dačo podobné pindíku, tak povedia, že chlapec a potom to zmizne, ked má dieťa inú polohu a je to dievča. Ja som už v 14 týždni videla malý penis a v podstate do porodu to bol vždy chlapec. Ale neboj, dve detičky to nebudú.

maminkynafazulka
28. okt 2015

xixi tak teraz sa už len nechať prekvapiť a nekupovať vecičky dopredu alebo len v neutrálnej farbe..:D 🙂 veď predsa je to len jedno,len nech to je zdravé..🙂

sarlota1986
autor
28. okt 2015

my uz mame aj dievcatko,aj chlapca,takze vecicky su🙂 ale prislo mi to take smiesne..ze sa nevedia dohodnut...a pritom pri prvych dvoch to bolo rovnake cele tehu🙂

pitufinka
28. okt 2015

neuvažovala si nad určením pohlavia z krvi?🙂

sarlota1986
autor
28. okt 2015

tak zase az tak to nemusim vediet🙂 budeme mat prekvapko a do nemocky vezmem neutral🙂

pitufinka
28. okt 2015

@sarlota1986 ja som este len na zaciatku, ale strasne som zvedava :D tvoje prve babo?🙂

sarlota1986
autor
28. okt 2015

@pitufinka tretie🙂

bosoriak
28. okt 2015

@sarlota1986 No ono obcas je fakt tazko odhadnut. Detske genitalie (teraz myslim tie v maternici este) sa vyvijaju vselijakym tempom. Niekedy je to jasne ako facka a niekedy ide o malinkeho pindura a lekari si myslia, ze je to dievca. Pripadne naopak, mozno ma dievcatko trochu vela vyvinuty klitoris a lekari si povedia, ze to je maly penis a hlasia chalana. Obcas zalezi aj na tom, z akeho uhla na to pozeraju a podobne.
Uz som pocula o pripadoch, kedy zene od zaciatku tvrdili, ze chlapcek a narodilo sa dievcatko. Ale jasne, kym je zdrave, tak je jedno, ci chlapec alebo dievca. 🙂

helenanovakova
29. okt 2015

mne dr. povedal prvýkrát, že dievča, 2.x, že chlapec, v nemocnici mi potvrdili chlapca dvaja lekári a potom ďalší dvaja tvrdili, že vidia dievča. pri ďalších sono som už ani nechcela vedieť, čo tam vidia, nechala som to už tak, lebo aj lekári sa smiali, že nech to necháme na prekvapenie, ked tam každý vidí niečo iné

sarlota1986
autor
29. okt 2015

@helenanovakova a este je v brusku? 🙂

sandey
29. okt 2015

najpresnejsie je to z morfologickeho uzv, tam vedia odhalit aj pripadne vrodene vady

helenanovakova
1. nov 2015

@sarlota1986 už má rok a pol 🙂

sarlota1986
autor
1. nov 2015

@helenanovakova a teda dievcatko ci chlapcek 🙂

01kristinka
21. nov 2015

Ja mam presne toto iste 🙂

sarlota1986
autor
21. nov 2015

@01kristinka my mame teraz na 99%chlapca🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre