Máte skúsenosť s bolesťou chrbta v 16 tt ?

adel0509
3. dec 2019

Čoraz častejšie má pobolieva chrbát, posledných pár dní je to na nevydržanie. Bolesť mi z pravej strany nad zadkom vybíja až do pravej nohy v takej intenzite, že chvíľami nemôžem urobiť ani krok... Hovorila som to gynekológovi, no vraj bolesti chrbta sú normálne... Mne sa to osobne nezdá. Nemá niekto podobnú skúsenosť? Za každú radu budem vďačná

diaalex
3. dec 2019

@adel0509 mňa bolel chrbát na pravej strane v strede a az sa to rozširovalo na cely chrbát ... mne osobne pomohol tehotenský pás ... kúpila som v zdravotníckych potrebách ... nosila ho cca 1-2 mesiace a potom to zrazu prešlo

pralinka86
3. dec 2019

Pomaha cvičiť, strečing, joga, nic náročné, ale účinné..

hipuska
3. dec 2019

Kamaratke tlacil maly na nerv taktiez bolest vystrelovala do nohy. Ale treba cvicit, pripadne plavanie je vyborne

evamea
3. dec 2019

@adel0509 Tiež som sa pýtala na možné riešenia lekára, moc neporadil, je to v tehotenstve bežné. Ja som ráno úplne v poriadku, poobede už nedokážem na jedenkrát umyť riad ale fungujem a večer sa neviem v posteli ani sama obrátiť alebo sa posadiť. Bolesti mám v spodnej časti chrbta, tiež výstrelujú do pravej nohy. Ale ráno som opäť fresh 😄

dadus_ka
3. dec 2019

Mne to robilo ked mi maly tlacil na ladvinu.

pmajkap
4. dec 2019

Daj si magnetort ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre