Máte niektorá synčeka s menom Ryan?

lenuska333
24. sep 2019

Ahoj Chcem sa opyta mate niektora chlapceka s menom ryan (raen)

sunyrose
24. sep 2019

Známa ma kombináciu Filip Ryan

kulumulu123
24. sep 2019

Treba zvazit aj priezvisko Ryan Slaninka znie dost blbo... Ak mate zahranicne priezvisko is to podla mna super meno ☺

kulumulu123
24. sep 2019

@sunyrose to znie dobre ☺

sunyrose
24. sep 2019

@kulumulu123 Aj mne sa táto kombinácia páči...

pininka1
24. sep 2019

Synov spolužiak je Ryan, má zahraničného otca

janinah
24. sep 2019

Ked nevadí,že bude sa predstavovať Raen ,píše sa Ryan s ypsilonom,,tak ok...

shilou
24. sep 2019

Tie zahranicne slova...v praxi....
Znama ma Sophiu...samozrejme sa cita Sofia...a pri kazdom vypisovani papiera ako idiot dookola vysvetlovat ako sa spravne pise..
Dalsia Victoria...vzdy prizvukovat ze v mene nie je K...
Matteo🙂 Niekto sa pise s jednym t...niekto bez o...atd..atd...

shilou
24. sep 2019

Ty musis vediet ci tebe to nebude vadit...

babi81
24. sep 2019

@lenuska333 zalezi od priezviska a potom ked sa predstavi budu nanho dovne pozerat asi.mam dcerku so zahranicnym menom a zalazdym sa jej pytaju aj 4x a stale nerozumeju, v zahranici ok

aniele
24. sep 2019

Len aby on na to meno reagoval. Oslovila som žiačku Sarah anglickou výslovnosťou, ako má byť. Nereagovala. Keď ju spolužiačky došťuchali, že niečo chcem, tak som sa jej spýtala, ako ju teda volajú. Vraj Sarka, Sajka... Tak načo to je?

oli18
24. sep 2019

@lenuska333 za otvorená nová téma? Už 50-ta.

h2
24. sep 2019

@sunyrose Ako ten herec Ryan Phillippe? 😁

queen_mary
24. sep 2019

@aniele presne 😂😂🙏 na tomto sa vzdy smejem. Anglicke mena, ale keby decko prislo do anglicka a predstavilo sa, alebo by zistilo, ze jeho meno sa soravne vyslovuje uplne inak 😂

lenuska333
autor
25. sep 2019

Dakujem za odpovede len som chcela vediet ci sa pouziva toto meno mame richarda a druhe bude tiez chlapcek tak poradte neake mena bola som na tom ze to bude dievca nad chlapcom sme vobec nerozmyslali Dakujem

lintu
25. sep 2019

Pozerám, že prvý syn má už 6rokov. Skúste sa spýtať jeho, ako by sa mu mal volať brat. Aj do budúcnosti pre toho malého bude určite krajší príbeh spomínať, ako mu meno vyberal súrodenec a nie nejaké tetušky z mk.

gertrudka222
25. sep 2019

@lintu to je ako podľa mňa super nápad. Ako neviem, niektoré mená aj zahraničné sú fajn, no zrovna toto, neviem, či by sa mu len nesmiali

lintu
25. sep 2019

@gertrudka222 ja osobne som s týmto menom ešte ako tak ok... sú aj horšie zahraničné mená.... a úplná katastrofa sú tie, pri ktorých človeku odchádza fantázia, ako ich vlastne vyskloňovať a súčasne tým neporušiť nejaké pravidlo 😵

bagerka
25. sep 2019

Presne ako baby pisu.... malemu sme dali meno Linus, priatel je Nemec a vela cestujem..ked sa na svk dakto opyta tak hned ze :ako???? V zahranici normalka. Podaktori "inteligenti" si neodpistia poznamku, ze to sme mohli dat rovno ako ten program Linux (ten, co ho vymeslel sa volal Linus) Ja mam klasicke slovenske meno, ale komplikovanejsie priezvisko(madarske) a odjakziva ked ho poviem diktujem ze s "T" ako Tibor, nie d. Spodobuje sa. Mala som predlhy zoznam s menami pre chlapca, vacsinou take medzinarodne, lebo som vedela ze k priezvisku sa klasicke slovenkse nehodi a ani sa mi nepacia. Je to kazdeho vec, co sa komu paci, len ozaj vyberat tak, aby to neznelo spolu s priezviskom hlupo

mojsap
25. sep 2019

Susedia maju ryana, ale vyslovuju rajen..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre