Mali ste v tehotenstve ťažkosti s dýchaním?

miseliiik
19. jún 2019

Ahojte som v 5tom mesiaci tehotenstva a zacalo sa mi obcas tazsie dychat ,mávam tlak na hrudi a srdce mi bije výraznejšie ako nornalne
Vsimla som si jedine ze sa mi to povecsine stava ked sa znervoznujem nad niecim no potom trva aj dve hodinky kym to prejde
Stretla sa niektorá tiez s takýmto problemom ? moja dr ma dovolenku do konca mesiaca takze musim pockat

drop755
19. jún 2019

nemavas vysoky tlak? skus si ho doma merat

zuzankkaa1
19. jún 2019

Vysoky pulz....ja som to mavala. Ten tlak mozes mat z chrbtice a pulz je normalne vyssi v tehu,mas viac kg,viac krvi musi srdce pumpovat...v kazdom pripade ale chod dat vysetrit. Povacsinou to nic nie je

paris3
19. jún 2019

@miseliiik ahoj, este mozes mat z nedostatku zeleza. Pripadne to moze byt psychickeho povodu.

som_ponorka
19. jún 2019

A taktiež to môže byť zo štítnej žľazy

punka24
20. jún 2019

@miseliiik ja mám nízky tlak a vysoký tep... a stále... som v 28tt a som zadychčaná ako nikdy... že sa ťažšie dýcha je poho... ale len do určitej miery... radšej zajdi potom k dr... nikdy nevieš... mne povedali že u mna je vše v poho... ale čo platí u jednej ženy nemusí nutne aj u druhej... ako sa maternica zväčšuje tak bude normálne že začne sa ťažšie dýchať... ale fakt radšej zajdi za ňou...

1994mari1994
24. feb 2020

@miseliiik ahoj zistila si z coho si to mala?

miseliiik
autor
25. feb 2020

@1994mari1994 ahoj , no na vyšetrení nič nezistili , že to bolo proste tehotenstvom v tom čase , a asi to tak ozaj bolo lebo po pôrode už problemi nemám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre