Mal niekto žltý výtok s krvou na začiatku 4. mesiaca?

35slavka
10. nov 2010

mala niektora z vas taky zlty vytok a v tom krv som na zaciatku stvrteho mesiaca uz som to mala mala som aj lieky ale som ich dobrala a bolo vsetko o.k a teraz zas ja tomu nechapem ......predtym som bola aj chora a teraz nie

35slavka
autor
10. nov 2010

tak v piatok idem k lekarovi tak uvidim co nieje v poriadku

janocka
10. nov 2010

@35slavka nabuduce daj, prosim, teme nejaky normalny nazov, pretoze z tvojho povodneho nazvu temy: Ahojte zdravim vas vsetky - nik nemoze tusit co chces v teme riesit 😅

35slavka
autor
11. nov 2010

@janocka kto chce sa pozrie do temy a kto nie tak nie ......

35slavka
autor
11. nov 2010

@janocka a uz mi ho aj tak niekto opravil ten nazov clovek tu nemoze dan nic teda alebo co ja zacnem opravovat nazov tehulka nesympatiske prirovnanie

janocka
11. nov 2010

@35slavka nazov som opravila ja...... vhodnejsi nazov mi nenapadol a zdalo sa mi to byt omnoho lepsie ako povodny nazov

35slavka
autor
11. nov 2010

neda sa vymazat cela moja otazka nema to vyznam tu nieco asi davat

vodnicka
11. nov 2010

@35slavka Ahoj Ja som mala hnedasty vytok asi kazdych 7 dni ale lekarka mi zakazala pohlavny styk a nasadila Duphaston a utrogestan a pokoj na lozku a pomohlo mi to ale pohl.styk nemam a vydrzime s partnerom do porodu stoji to zato zachranit babo teraz som 25 tt a zatial ok tak Ti drzim palce a bud kludna nesmela som ani nic dvihat do 16 tt

35slavka
autor
14. nov 2010

ahoj minule som zdvihla tazke a zacala som krvacat bola som hned na pohotovosti babatko v poriadku .....potom som bola u svojho teraz som pn pokim sa to nezlepsi svrtok idem na kontrolu mi urobi aj ultrazvuk tak uvidim nic tazke nezdviham da sa povedat ze ani smiat by som sa nemala proste nemozem napinat brusne svalstvo .....a pohlavny styk nemame dlhsie kvoli babatku nemame s tym problem ja som v 13 tyzdni

asteri
14. nov 2010

@35slavka
ahoj slavka, a povedali Ti z coho to mas?
Ja mam slabe krvacanie alebo krvavy vytok, som kvoli tomu pn uz mesiac, zacalo to v 13 tt. Vraj to mam kvoli nizko ulozenej placente ale malo by sa to upravit...tak som celkom nedockava, vraj na to pomaha len kludovy rezim. Drzim palce.

35slavka
autor
16. nov 2010

ahoj ja som dvihla dost tazke v praci a tym som zacala krvacat ale predtym som mavala aj krvavy vytok mala som tabletky ktore som uzivala zo spodu tak neviem co bude dalej a co mi povie vo stvrtok

35slavka
autor
16. nov 2010

ale teraz nekrvacam ani vytok nemam preslo ma to za tri dni

asteri
16. nov 2010

@35slavka tak to je fajn drzim palce aby bolo uz vsetko ok a nedvihaj uz tazke veci 😉

35slavka
autor
22. nov 2010

ahoj esteri ten vytok sa mi objavuje teraz tak neviem ci v pohode mozem robit alebo uz len tahat panku

asteri
26. nov 2010

@35slavka ahoj a mas ho aj s krvou? Obyc. vytok bez krvi a zapachu moze byt neskodny. Ja som mala krv od 13 tt do 18tt teraz to uplne preslo. Aj doktor na sone povedal, ze vidi ze sa ta placenta posuva vyssie,co je super, lebo mne to sposobovalo to krvacanie. Tak teraz som zvedava ci mi uz ukonci PNku, lebo je to trosku narocne byt mesiac a pol zavreta a nic nerobit...v pondelok idem na kontrolu. Snad to aj Tebe coskoro prejde, drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre