Kyslo zapáchajúci výtok v 17. týždni

evkakozickova
21. máj 2020

Ahojte som v 17tt a mám taký žltý kyslo zapáchajúci výtok nič ma nepáli ani nesvrbi len mi to strašné vadí i keď sa umyjem tak to nepomôže len sa cítim lepšie na takú hodinku a potom znovu strašne mi vadí ten zápach umývam sa s intímnym gélom ku gynekológovi idem až 4teho malý ste to niektorá ?

kiki68
21. máj 2020

@evkakozickova prestat umyvat intimnym gelom ( oslabuje to tu imunitu toho podvozku) a ist radsej na gyndu. Prinajhorsom dostanes cipky na tyzden a bude dobre. Moze to byt aj reakcia tela na nieco v strave a pod. Ten vytok v tehu ma rozne fazy.

smutna21
21. máj 2020

Ak je to kysly zapach podobny rybacine tak ide o bakterialnu vaginozu.. cim skor k dr a preliecit 🙂

evkakozickova
autor
21. máj 2020

@smutna21 nie nie práveže nezapácha po rybacine len čisto kyslo ako napríklad ocot tak to zapácha

barboraamatejko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evkakozickova
autor
21. máj 2020

@barboraamatejko no uvidím čo mi nato povie dr strašne mi to vadí a je to hnusné 🤮normálne sa až hanbím pred chlapom 😔

dollyzv
21. máj 2020

Ako kvások alebo ocot zapácha najskôr mykóza..nejes často sladké alebo si nebrala atb?

evkakozickova
autor
22. máj 2020

@dollyzv nie ATB som už nebrala pomali tri roky a sladkostí sa prepchavam až až

evkakozickova
autor
22. máj 2020

@dollyzv a čo je dobré na mykózu?

dollyzv
22. máj 2020

@evkakozickova ak sa prepchavas tými sladkosťami tak vtedy zvykne byť aj mykóza..neviem čo sa moze v tehu,najlepšie by bolo zavolat gyn

kristi40270
23. máj 2020

Ahojte pri mykoze by nebolo aj svrbenie?

evkakozickova
autor
23. máj 2020

@kristi40270 ja práveže neviem mňa nič nepáli ani nesvrbi len to proste hnusne zapácha😔už teraz ho mám taký do biela

dollyzv
23. máj 2020

@kristi40270 nemusí byť vždy..

kristi40270
23. máj 2020

@evkakozickova lebo ja mam tiež teraz viac výtoku používam intimky, ale keď zapácha spomeň radšej doktorovi

dollyzv
23. máj 2020

@kristi40270 pokiaľ je to klasický výtok ktorý nezapacha ani nesvrbi,není hrudkovity len ho je viac tak je to v poriadku 🙂

henka123123
23. máj 2020

@evkakozickova ja som mala vytok som v 23 tt a kupila som si v lekarni mast candibene(lekarnicka povedala ze mozu aj tehotne ) a 7 dni som si natietala rano a vecer po sprche a preslo ma to.nemam nic 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre