Ku komu mám ísť na morfologické sono?

valeryval
20. sep 2017

Ahojte maminky a buduce maminky 😊 Som 16tt a moj gynekológ mi dnes odporučil ist na morfologicke sono..Dal mi nejake mena a kontakty ale netuším ze k komu mam ísť ..Mate nejakého dr ktorého by ste odporučali ze je fakt dobrý..
Mam tu že Dr.Slezak BA,Dr.Feldmar DS,Cunderlik BA..
Ďakujem za odpovede🙂

adus126
20. sep 2017

Za mna Dr. Holáň, na prenatal@procare.sk sa treba objednat, cim skor, davaju terminy o 4-6tt, 33 eur s vymennym listkom. Ale aj ostatnych vyssie spomenutCh dr. si pochvaluju

septemberkl
20. sep 2017

Ja poznam len Dr. Čunderlíka a Holana, su fakt dobri odborníci, len sa treba co najskôr objednat.

timi_timi
21. sep 2017

@valeryval ja som čítala veľmi dobré recenzie na Dr. Slezáka (ZS Strečianska ) ja som objednaná tam 🙂

pomea
21. sep 2017

Aj ja som bola u Dr. Slezáka. Bol nesmierne príjemný a zdalo sa mi, že aj veľmi dôkladný. Všetko mi ukázal a vysvetlil a na sono som nemusela čakať niekoľko týždňov.

mufka1
21. sep 2017

@valeryval za mna Holan platila som okolo 50e ale max spokojnost a som bola spokojna aj Martine tiez super

valeryval
autor
21. sep 2017

Ďakujem baby ,ale už som sa objednala k Čunderlíkovi,lebo som musela čím skôr volať.. Dúfam, že to dobre dopadne 😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre