Krvavý výtok v 21 týždni tehotenstva. Ísť k lekárovi?

mibi41
20. dec 2010

Ahojte, chcem sa poradit, dnes som si nasla na gatkach krvavy vytok, taky husty, ale dalej nekrvacam. Bolesti nemam.
Som v 21tt, v stvrtok som bola u lekara a vsetko je ok, len že mam trocha kratsi krcok maternice, tak ze mam oddychovat.
Nič som vcera nerobila. Co to je mam ist k lekarovi?
Dakujem za odpoved.

winona24
20. dec 2010

ja by som určite zašla k lekárovi...už len pre pokoj duše....resp.aspoň zavolaj svojmu lekárovi... 😉

lucia.kl
20. dec 2010

určite by som sa poradila s lekárom, radšej zbytočne ako ohroziť dieťa...

bianca
20. dec 2010

radsej hystericka tehulka na pohotovoti koli blbosti ako nieco zanedbat a nasledne lutovat

evickapooh
20. dec 2010

krvavy vytok pocas tehotenstva nie je normalny jav-aspon si myslim-chod k lekarovi radsej zbytocne ako -uz neskoro.

traktor
20. dec 2010

urcite k lekarovi a hned.....a nieze autobusom...ak nemate auto, popros niekoho...kazde krvacenie v tehu treba riesit lekarom/ telefonicky nestaci...musi ta pozriet, pripadne urobit ultrazvuk/...drzim prsty, nech je vsetko ok 😉

bosoriak
20. dec 2010

Suhlasim s @winona24 aby si isla k lekarovi. Kvoli miminu v brusku, ale aj kvoli sebe samej, aby sa nedajboze nestalo nieco, co moze ohrozit nielen babo, ale aj teba a velmi vazne.

ivett1
20. dec 2010

ahoj...z vlastnej skúsenosti, okamžite choď k lekárovi, prípadne na pohotovosť....mala som rovnaký problém...kratší krčok a tiež jednorazový krvavý výtok bez bolesti...bola som hospitalizovaná (našťastie len týždeň), ale zostala som na rizikovom ...a ako radí traktor, nechoď autobusom, ale autom...

erika12345
20. dec 2010

Urcite chod k lekarovi, ak este ordinuje, ak nie, tak na pohotovost. Nemusi to byt nic vazne, ale musi ta pozriet lekar.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ela2710
20. dec 2010

mibi41 mala by si specifikovat ci bol ten vytok krvavo cerveny, ci hnedsi, lebo ten taky dohneda, je uplne normalny...ja som mala uplne spotrebovany krcok a mala som ho tiez, ale len jeden tyzden, potom prestal, bola som na pohotovosti a povedali, ze takyto hnedy je uplne v pohode...a zvykne byt aj po vnutornom vysetreni lekara. Ja uz ale nastastie synceka mam 🙂 🙂 Ale ak si mala ten vytok krvavocerveny tak to potom nie je dobre. V kazdom pripade, ja by som nestracala cas takymito otazkami vo forach, urcite by som nerozmyslala a sla by som na sono, ci je dietatko v poriadku..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre