Krik v 25. týždni

6. feb 2023

Ahojte mám doma 5rocne dieťa ktoré niekedy vyvádza a niekedy sa neudrzim a silno kričím aby začalo troška poslúchať ,myslíte že to môže uškodiť bábätku v brušku na sluch???? Zbožňujem oby dve detičky aj to čo už je pri nás aj v brušku ale niekedy sa kriku neubránim 🤷🤦🤦

mirkava
6. feb 2023

Na sluch? Nieeee skôr mu ubližuje to ze si nervózna 😉😊

viestta
6. feb 2023

Svojim krikom ublizujes tomu patrocnemu a sebe. Tomu v bruchu minimalne, aj ked uz teraz vie, ze sa narodi ukricanej mame a pomaly si na to zvyka.

syslik81
6. feb 2023

na sluch ublizujes 5 rocnemu a nervozitou nenarodenemu .. a celkovo sebe ... skus sa ukludnit menej rozculovat ..kricanim na dieta mu niako nepomozes .. skus si najst inu nahradu za krik

mirkava
6. feb 2023

@syslik81 skús aj mne poradiť akú náhradu, ja mam pocit ze môj syn má začne vnímať až keď zvriesnem...niekedy len predychavam ale nedá sa vždy udržať 😬

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
6. feb 2023

@mirkava skus si dat do googla ako sa odnaucit kricat na dieta ... je tamkopa rad a niektore i dobre.. kazde dieta je ine .. u mna je kricanie naozaj uz na najposlednejsia vec .. a nastatsie to nemusim robit catso .. moja mama bola skvela hrala sa s nami etc ale jedine co si spomynam z detstva je ako bola vzdy nervozna a kricala po nas a kricala a kricala-na nas to uz ani nefungovalo naucili sme sa ju ignorovat ale nikdy by som nechcela aby moja dcera mala na mna spomienku ako na mamu co stale krici ... ani dospely po sebe nehulakaju -nie ty inteligentny a dokazu sa dohodnut tak preco strasit deti?

princeznaaa12345
6. feb 2023

@jj298 🤣 🤣 🤣

miadi
6. feb 2023

5r je dost velke dieta aby chapalo pravidla. Nekric . Povedz mu ze mà pocuvat. Ked mu nieco povies na prvy x a nic das mu Este jednu sancu ked ignoruje 2x a stale robi co nema alebo nerobi co mà .. 3x ak mas to iste opakovat = trest. Ty nechas veci zajst tak saleko ze sa vytocis a kricis. Uplne zbytocne. Ale mozes to robit aj prisnejsie - trest hnet ako neposluchne. Moja mama bola tichy ninja 🥷 ked sa hnevala. To je ucinnejsie ako krik,

autor
6. feb 2023

@syslik81
@syslik81
@viestta snažím sa málokedy kricit ale stane sa raz do týždňa l lebo niekedy keď sa snažím milo poprosim a neviem ako to skúšam po dobrom nejde to tak nič iné neostáva mám často bolesti aj tela a nevoľnosti a keď človek nonstop upratuje hračky do okola a nedostanem sa k inej práci domácnosti tak raz za čas zakricim že nech si uprace to čo si vytiahne alebo keď chodí vkuse bosimi nožičkami a ja naháňam s papučami a ponožkami a aj tak do 10min má zas bose nohy 🤷🤦 a stymi hračkami nie v jednej izbe ale po celom byte 🤷niekdy sa smejem tomu ale niekedy mi je do plaču keď sa necítim dobre a viem že ma čaká ešte kolo domácnosti veľa veci upratať a navariť, nakúpiť .

syslik81
6. feb 2023

tak mu schovaj hracky a vyber len jednu dve -zahra sa aj s nimi .. pripadne podmienka v izbe si maj bordel ale co vynesies ven leti do kosa... easy - mne midwife vzdy vravela nikdy sa neospravedlnujte za rozhadzane hracky-aspon je vidiet ze dieta je stastne lebo sa hra .... a bose nozicky? kup lacne koberceky ... alebo mu na dom daj pancuchace

viestta
6. feb 2023

Obcas zvysit hlas je v poriadku, krik nie. Hracky treba preriedit. Na take deti uz zabera Neupraces, vyhodime. Neuprace, nahadzat hracky do vreca a vyniest z bytu, napriklad do pivnice. Nekompromisne. Papuce mat nemusi, staci ak bude mat ponozky. Nemas ponozky? Budes sediet na posteli az kym si ich neobujes. Bodka. Odbehne z postele, vratit. Hoc aj 50x za sebou. Nauci sa.

zorkahorka
6. feb 2023

Pocas druheho tehu som bola neskutocne nervozna. Moj syn bol vo veku obdobia vzdoru 🙈 nooo a potom nekric 🙈 neboj, malemu to neublizi. Druhorodeny je pohodak, klidas. A sluch ma tiez v poriadku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre