Krém na brucho

mariajoe
24. júl 2013

Ahojte, som v 23tt a koža na bruchu sa mi viac a viac napína. Neviete mi poradiť nejaký vhodný krém alebo telové mlieko ?
ďakujem.

aneet112
24. júl 2013

Bruško si trba natierať aby bola koža elastická ja som použivala krém Elasti Q a nemám ani jednu striu,samozrejme že je to indivi.ked bruško narastie za kratky cas vela striam sa nevyhne nik.Mám tento krém aj v pro-shope 😵

axaris
24. júl 2013

Ahoj, ja si bruško natieram krémom Elasti-q, ktorý je určený proti striám. Som v 35.tt a som spokojná. Je dosť mastný, ale aj tak neverím, že úplne zázračný. Kúpiš ho v lekárni 🙂

lenyy
24. júl 2013

jednoznacne arganovy olej 100 %tny. dostat bud v lekarnach alebo v boi shopoch. je kozmeticky alebo aj taky co sa da pouzivat aj kozmeticky ale da sa aj konzumovat- veeelmi zdravy. nemam ani jednu striu po tehu a to mala bola cez 4 kg velka.

ichbinich
24. júl 2013

Kazdy odporuci nieco ine 😉
A je to velmi individualne, ci sa spravia strie a v akom mnozstve.
Ja som v prvom tehotenstve pouzivala vanilkove telove mlieko. Strie som nemala.
V druhom som si kupila Bi-Oil, propagovany aj ako super prostriedok proti striam. Bol prijemny, lebo nebol mastny. Strie som tiez nemala. Teraz uz len minut asi 3/4 flasky, co mi ostalo 😀

cerez
24. júl 2013

Ja som používala úplne obyčajný detský olejček a masírovala som si bruško detskou kefkou. Žiadne strie som nemala.

schvarzy
24. júl 2013

Základ je krémovať a krémovať a je jedno čím 🙂

patrisha2801
24. júl 2013

nivea 😉 bez strii 🙂

jaruska8
24. júl 2013

Elancyl, dostať v lekárni, ale trebalo by natierať minimálne od 12 tt...

miskazv
24. júl 2013

ahoj,ja som už po dvoch detičkách a aj počas tehu aj po sa vraciam k detskému krému Nivea S.O.S a som spokojná a Nivea Soft

saska.t
24. júl 2013

strie su hlavne dedicna zalezitost,takze je jedno akym kremom budes mazat,podstatne je,aby Bola koza mastna,ak to mate v rodine, aj tak sa tomu ciastocne nevyhnes 😉

hargasova
24. júl 2013

http://www.eucerin.sk/sensitive_skin_body_care/... kupis v lekarne. Velmi odporucam a kraaaasne voni 🙂.

ywto
24. júl 2013

ja natieram masážnym krémom babylove Mama s olivovym olejom z DM a som spokojná pretože zatiaľ bez stopy 😉

usiko
24. júl 2013

@mariajoe podla mna je uplne jedno, cimsa natries, je podstatne aby si to mala hydratovane, alebo namazane nejakym mastnejsim...ak ti ide o strie, tak ak ich mas mat,tak ichm mat budes......ak ich nemas mat, tak ich mat nebudes...ja som sa pocas oboch tehotenstiev nemazala vobec, /no, pri prvom asi 3x 🙂/ a nemam ani jednu striu...vobec ani jednu...ato mam kamosky co sa natierali ako blaznive aj niekolkox denne a maju kopec strii...takze je uplne jedno, co si tam nacapes, podstatne aby to tebe ako tehuli vonalo a nebolo od toho spatne....

jaanuska01
24. júl 2013

Ja som používala všeličo, či už tiež ten krémik z DMky, alebo osvedčenú NIveu a nevyhla som sa tomu, nakoľko som to ,,zdedila", takže nech robím čo robím, veľa nenarobím... 😖

linda20111
24. júl 2013

@mariajoe ahoj, ja som pouzivala telove mlieko Nivea a neskor Garnier repairing care - ma cerveny obal a ziadna stria na bruchu sa mi neurobila, hoci som pribrala pocas tehotenstva 2Okil. Natierala som kazdy vecer odkedy sa mi zacinalo zvacsovat brusko a neskor posledne dva mesiace dvakrat za den.

martuska174
31. júl 2013

ahojte ,ja koncim 14tyzden...mala by som uz zacat sa s niecim natierať??

livia81
4. sep 2013

Ahojte, sesterrnica pouzivala Elasti Q - strie nemala, kamoska detsky olejcek-tiez bez strii, mne svokra doporucila klasicku Indulonu tak uvidim, ci nejake pridu...

miska2603
10. sep 2013

Ja pouzivam lekarensku vazelinu na brusko, na zvysok tela telove mieko ako pred tehu. Zatial mam pocit,ze je vsetko ok.

jeemima
10. sep 2013

aj ja som pouzivala elastiQ aj krem aj vitaminy a tiez som nemala ani jednu a to som mala v brusku dvoch ;)

jeemima
10. sep 2013

@martuska174 no odporuca sa natierat hned od uplneho zaciatku aby si koza vytvorila pruznost....ale tak vela sa aj hovori ze je to o dedicnosti...ja som puzivala elastiq a nemam ani jednu

michaelamilan
10. sep 2013

ja som lala WELWDA olejček. Nádherne vonia a ani neviem že čo to sú strie 🙂 teda až na malilinkatý kúsok na stehne. Vrelo odporúčam. Je drahší, ale dlhší vydrží a tá vôňa 🙂

michaelamilan
10. sep 2013

@martuska174 no jasné....treba od začiatku mastiť, aby bola koža pružná.......v 20tt môže byť už neskoro 😉

miska030
10. sep 2013

Ja som pouzivala Elastiq z lekarne,teraz by som chcela vyskusat ten Bi Oil,citala som aj o mandlovom oleji,takze urcite tiez vyskusam,po troch detickach mam brusko,ze si v lete kludne obleciem dvojdielne plavky,uvidime ci aj po stvrtom 🙂 🙂 🙂

andrea129
10. sep 2013

Ja som pouzivala mandlovy olej. Stria ani jedna. Alebo kokosovy....Ako hore pisu - zaklad je kremovat kazdy den...ja som kremovala rano a vecer.

blackcat8885
12. sep 2013

Ja som mala Dermacol krem na strie a strie som mala 3 len pri pupku tak neviem,či je to kremom alebo genetika

miska2603
18. sep 2013

mne lekarka poradila lkekarensku vazelinu a zatial nemam ani jednu striu. Stoji malo a paradne premasti to co ma.

ewca
18. sep 2013

Ja pouzivam 100% esencialne oleje, Mam olejovy zaklad V-6, ale moze byt aj akykolvek olej z lekarne a olej Gentle baby 15ml, to si dam 1-2 kvapky do toho oleja do dlane a ponatieram, to mi velmi pomaha

cejara
18. sep 2013

Ja má olej od Veledy, kúpila som ho v lekárni a som s ním spokojná. Ale výsledok uvidím až vo februári 🙂

sona272
27. sep 2013

Ja používam kokosový olej zmiešaný s E vitamínom. Niečo parádne. A chystám sa to aj bábätku dávať, ale bez E vitamínu.

lizard9
30. okt 2013

Ja používam mandľové mlieko z firmy JUST. Príjemne vonia a veľmi rýchlo sa vstrebe do pokožky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre