Kopanie bábätka v 27. týždni

milka1533
14. júl 2013

Ahojte som v 27 týždni. A chcem sa spýtať ci je normálne ze mi v poslednom čase nekope bábätko silno ako pred týždňom ..dakujem za každú odpoveď ☹

jakubik
14. júl 2013

Nehnevaj sa, ale keď nemáš dobrý pocit, žiadna kočka ti nepomôže, len tvoj lekár. Takže zajtra ráno na ultrazvuk, ok? A určite sa nedaj odbiť, vetami ako ste precitlivelá atď. daj na svoj pocit, vlastná intuícia matky ti napovie najviac. Držím palce a nech všetko dobre dopadne.

evkafi
14. júl 2013

@milka1533 ale citis ho,ano?

evita_g
14. júl 2013

Dôležité je, že ho cítiš, že sa hýbe a kope. Niektoré bábätká sú lenivšie, zvlášť, keď narastú a nemajú už toľko miesta. Hlavne sa nestresuj. Aj môj špunt má také dni, že ide vyskočiť z brucha a inokedy ledva cítim jemné kopkanie. Ak sa bojíš, že niečo nie je v poriadku, zájdi k lekárovi, nech ťa pozrie, spraví sono, popočúva srdiečko.

andrejka1978
14. júl 2013

moj jeden aj druhy syn mali dni ked kopali jak futbalisti a dni ked sa hybali malo.zavisi aj od otocenia babatka.ked boli otoceni na jednu stranu,kopali vzdy menej.to som zistila,ked som sa tiez vzdy bala,ci je vsetko ok.ja som ich vzdy potom nejako vystuchala,budila,zistovala ci su ok.ale pri prvom som parkrat aj sla na kontrolne sono.to nikdy nezaskodi.ak sa ti to nezda radsej chod a urobia ti monitor alebo sono.na pohotovosti to budes mat najrychlejsie.ja som sla vzdy tak,lebo som necakala nikde a v nemocnici maju dobre pristroje a tiez by som asi nebola vydrzala do rana...

milka1533
autor
15. júl 2013

@jakubik viem ze mi tu nik s tým nepomôže ale skúsila som len to dakujem za radu 🙂
@evkafi áno cítim ale nie tak ako pred týždňom je to omnoho slabšie kopanie a nemám vobec z toho dobrý pocit :(
@evita_g no hlavne teraz stresujem hoci kus ho cítim ale nieje to ono ako to bolo pred týždňom ze som mala radosť ako mi silno kope :(
@andrejka1978 pfu len vies som 20rocna baba prvorodicka a nwm ci je to normálne v takom týždni alebo nie a mna na pohotovosti nik nedostane 🙂... Ja sa tam bojim chodiť ale počkám este dnes a ked nič zájdem ku gynekologicke :(.. Ale veľmi sa bbojim co mi povie :( ale veľmi pekne vám všetkým dakujem za rady 🙂

evkafi
15. júl 2013

@milka1533 to vobec nevadi, ja tiez drobca citim slabucko a vsetko je nastastie OK 🙂 nie kazdeho kope a neda mu babo spavat 🙂)))

livocka21
15. júl 2013

@milka1533 aj moj drobec kope raz tak raz tak.... dakedy aj zabudnem ze som tehotna :D .... a dakedy ma budi v noci.... ak mas strach tak si kup doppler....ak sa drobec nebude ozyvat tak mozes s dopplerom skontrolovat ci mu bije srdiecko 🙂 drzte sa 🙂

milka1533
autor
15. júl 2013

Ja neviem nemám z ttoho dobrý pocit ze slabšie kope lebo som bola už zvyknutá na silnejšie kopanie :(
@livocka21 dakujem pekne a tak lepšie zájsť ku gynekologicke si myslím nez kupovať toto ale dakujem

andrejka1978
15. júl 2013

dufam,ze si bola u tej gynekologicky a ze je drobec ok

eevicka83
18. júl 2013

Moja mala celkovo vacsinou menej kope a niekedy ma take dni ze ma totalne stresuje..u nas neponaha ked nieco zjem ani sladke ani studene..ani lezanie na chrbte ani to ked menin polohy...jej ked sa nechce tak sa nechce a mozem robit co chcem...fakt je to stres a hlavne ked ma 2-3dni take ze kope riadne a potom dni ked ju ledva citim...ale hadam je vsetko o k. aj ked kopka menej..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre