Kombinovaný test v 12. týždni

12. sep 2022

Ahojte, možno blbá otázka ale momentalne som v 17tt a tak rozmýšľam či mi v 12 tyzdni bol robený kombinovaný test alebo nie..v 12tt som bola u mojej gyn a robili mi odbery asi 4-5 skumaviek krvi a taktiež merala nt atď takže predpokladám že mi asi robený bol, alebo? Totiz moja gyn je dobrá,milá len moc toho nenahovorí tak sa vlastne k tomu vobec nevyjadrila a teraz neviem či preto lebo ho nerobili alebo to bolo okej tak to nekomentovala

evaachesa
12. sep 2022

Ak myslíš Triple testy, tak tie ti asi robili. Veď sa opýtaj na ďalšej poradni. Ak boli výsledky dobré, tak ti ich asi preto ani nehovorila. Okrem toho tie testy sú len štatistické, takže nemajú veľkú výpovednú hodnotu.

petamich
12. sep 2022

moj lekar hovori vysledok testu az po druhych odberoch , tie sa porovnavaju voci prvym v tom 12tt - takze je mozne, ze tvoja to ma tiez tak 🙂

autor
12. sep 2022

@petamich jasne to dáva zmysel😅Tie mi robili minulý piatok tak uvidím možno to moja tiež tak robí..ďakujem☺️

any_soj
13. sep 2022

Ja len žasnem, že to urobila bez toho, aby ťa o tom informovala. Nie je to povinné vyšetrenie a ani veľmi presne nie je, podľa mňa by mohlo byť dobrým zvykom o tom minimálne informovať, že ide niečo také robiť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre