Koľko mg magnézia môžem užiť v 25. týždni?

vasjar
29. dec 2022

Ahojte, som v 25 TT, beriem 1 tabletku magnézia denne, co je cca 50 mg, koľko však môžem denne brat?

dadka128
29. dec 2022

@vasjar ja som si dávala po 2tbl denne ráno a večer magerot 500 skus sa na to spýtať lekára ten pozná tvoj zdravotný stav .. ja som to brala kôli opuchom a kŕčom a neskôr aj koli tvrdnutiu bruška

zuzi0911
29. dec 2022

Užívam od galvexu...tam môžem 6 tabliet denne úplne v pohode 2x2x2 ...

laura1009
29. dec 2022

@vasjar určite sa treba poradiť a podľa toho kvôli čomu ho potrebuješ. Ja som mala napríkad na kŕče 2x denne a teraz mi ho zmenili na 3x denne

nevenka
29. dec 2022

@dadka128 lenze ani Magnerot neobsahuje 500mg horcika v 1 tabletke, to taka poznamka.

@vasjar beriem 3 tobolky chelatoveho magnezia od Gym beam, magnezium bisglycinat, v 3 tobolkach ma 375 mg cisteho magnezia. Odobrene lekarom, takze kludne ber tolko, aby si mala cisteho horcika do tych 400 mg, aby to malo ucinok. Ale z obycajneho od Galvexu ma prehanalo pri tychto davkach.

queen_mary
29. dec 2022

Kolko chces. Nadbytok telo vyluci.

vasjar
autor
29. dec 2022

Ja som brala magnézium ešte pred tehotenstvom, kvôli stresu hlavne, twraz ho beriem lebo mávam bolesti v podbrušku,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre