Kedy v poradni počúval doktor srdiečko bábätka ?

andreal1
20. máj 2019

Ahojte dievcata chcem sa spytat na Vasu skusenost z poradni u doktora. Kedze ma caka poradna kde nebude zahrnuty aj ultrazvuk a som troska nervozna z toho ze mesiac ma nepozeral a vlastne dalsi mesiac nebude kedze ultrazvuk bude az dalsiu poradnu. Daval vam doktor pocivat aspon srdiecko pri tychto poradniach ? A kedy? Ja idem tento tyzden a som v 17+3tt.
Dakujem Vam

nikpa
20. máj 2019

@andreal1 neviem či som to dobre pochopila...dokopy 2 mesiace ti nebudú robiť ultrazvuk? Počas tehu mi ho robil každú poradňu, niekedy to vychádzalo aj dvakrát do mesiaca.

nikushka8
20. máj 2019

Mne sono rolbil iba uplne na zaciatku, v 12tt, 20tt a 30tt. vo vyssom stadiu pocuval ozvy a vtedy som pocula aj ja. V podstate mi ani viac ultrazvukov nechybalo. Do pohybov som doma pocuvala angelsoundom srdiecko a potom mi stacili kopance.

29simona29
20. máj 2019

@andreal1 doktor mi srdiečko počúval každú poradňu a pre ešte väčší kľud som si kúpila fetal doppler

andreal1
autor
20. máj 2019

@nikpa ahoj ano presne. Mne robil naposledy v 12tt a dalsie bude v20tt.

lubik87
20. máj 2019

@andreal1 mne robili 3 sona potom ku koncu keď pozerali prietoky tak ešte každý týždeň. Srdiečko počúvala dr každú poradňu....

jani321
20. máj 2019

@andreal1 mne takisto doktor len 3 sona robil: 12, 20 a 30tt. Srdiecko som ja počula až na CTG vysetreniach.

nikpa
20. máj 2019

@andreal1 tak asi závisí od lekára ako to tu čítam, každá inak.

malinajahoda
20. máj 2019

@andreal1 na každej poradni počúval dr srdiečko.

edzzi
24. máj 2019

U mňa dr robil ultrazvuk tiež len trikrát za celé tehotenstvo, kamoske dr robila ultrazvuk každú návštevu

ejanjelik
24. máj 2019

Ja si niektore ultrazvuky platim. Poistovne preplacaju len urcite mnozstvo

nikpa
24. máj 2019

@ejanjelik záleží aj od toho či máš volaku tehotenskú diagnózu, či si na rizikovom, či čakáš jedno alebo dve bábätka. Vtedy máš nárok na viacero vyšetrení aj ultrazvukov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre